Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Pszczółka Maja: Tekla przeliczyła się

Flaga Polska 13 marca 2018, wtorek
Reżyseria: Kaminashi Mitsuo
DVD

Najbardziej znany na świecie przygodowy serial dla dzieci opowiadający o małej pszczółce. Maja zawsze stara się być miła i wszystkim służy chętnie pomocą. Czasem wpada w tarapaty, wtedy z opresji wyciągają ją Gucio i Filip, jej najlepsi przyjaciele. Muzykę do serialu skomponował Karel Svoboda, a piosenkę do polskiej wersji "Pszczółki Mai" zaśpiewał Zbigniew Wodecki.
1. Tekla przeliczyła się
Gucio zachęca Maję do wspólnej zabawy w lesie. Na początku małej pszczółce nie idzie najlepiej, ale nie zraża się tym. Skacze coraz wyżej i przy - padkowo wpada w sieć złej pajęczycy Tekli. Czy ktoś pomoże Mai?

2. Dlaczego nikt go nie lubi
Maja i Gucio zbierają kwiatowy pyłek. Nagle zrywa się silny wiatr i Gucio bardzo się boi przebywać sam w kielichach roślin, dlatego decyduje się przylecieć do małej pszczółki. Ich miejsce schronienia nagle zostaje porwane przez silny podmuch, a bohaterowie odlatują w nieznane.
3. Jak pomóc cykadzie
Dźwięki pięknej muzyki budzą Maję i Gucia z drzemki. Po pysznym posiłku mała pszczółka znajduje tajemnicze zagłębienie. Ciekawska Maja musi dowiedzieć się co jest w środku.