Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Piotr Glas, Jacek Pulikowski - Ostateczna bitwa o rodzinę

Flaga Polska 20 stycznia 2022, czwartek
Autor: Piotr Glas, Jacek Pulikowski
Wydawnictwo: Esprit
Inne

Trwa zaciekła bitwa o rodzinę. Czas na prawdziwy plan ratunkowy.
Dlaczego coraz więcej ludzi ucieka dziś od odpowiedzialności? Jak temu zaradzić? Czy Szatan rzeczywiście chce całkowitego zniszczenia rodziny? I co my dzisiaj możemy zrobić w obliczu nadciągającej katastrofy?

Ksiądz Piotr Glas, rekolekcjonista i były egzorcysta oraz dr Jacek Pulikowski, ceniony doradca rodzinny, mąż oraz ojciec, z odwagą i determinacją przypominają nam jaka jest prawdziwa wartość rodziny i dlaczego trzeba ją dziś szczególnie chronić. W czasach, gdy świat proponuje nam relacje rodzinnopodobne, wszechobecna jest kultura śmierci, przeżywany jest kryzys tożsamości mężczyzny i kobiety, potrzebujemy mocnego i klarownego głosu, opowiadającego się za Prawdą.
Opierając się na własnym, bogatym doświadczeniu pracy z innymi – ks. Piotr Glas wraz z Jackiem Pulikowskim wskazują, że rozpad małżeństw jest dziś ściśle związany z odejściem ludzi od Boga. Odwołując się do słów s. Łucji z Fatimy, przypominają, że ostateczna walka Szatana rozegra się właśnie o rodzinę. Czas na plan ratunkowy, bo przyszłość ludzkości idzie przez rodzinę.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.