Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Paula Ciulak - Świąteczny tatuaż

Flaga Polska 1 grudnia 2023, piątek
Autor: Paula Ciulak
Wydawnictwo: White Raven Publishing
Powieść

„Świąteczny tatuaż” zabierze Cię w niezwykłą podróż przez atmosferę świątecznej magii, zakazanych uczuć i rodzinnych tajemnic.Amber wraca do malowniczego miateczka, aby spędzić kolejne nudne święta w otoczeniu rodziny.

Sytuacja szybko się zmienia, gdy narzeczony jej siostry okazuje się tajemniczym mężczyzną, z którym spędziła namiętną noc.

Tatuaż na ciele Coldena przynosi przeszłość do teraźniejszości i komplikuje relacje między bohaterami. Amber i Colden postanawiają powstrzymać swoje uczucia, świąteczne atrakcje i wspólne wydarzenia prowokują ich jednak do zbliżenia.

Napięcie wzrasta, uczucia wydają się nieodparte, a zakazana miłość staje się nieuniknionym faktem. Coraz głębsze zrozumienie siebie nawzajem pozwala im odkryć, kim naprawdę są i czego pragną w życiu.„Świąteczny tatuaż” - opowiada o odważnym wyborze między zakazanym uczuciem a konsekwencjami oraz o napięciu, którego nie da się ukryć. W fascynującym i ciepłym świątecznym otoczeniu Amber i Colden odkryją, że miłość może wydobyć na światło dzienne nawet najskrytsze pragnienia i sprawić, że warto podjąć ryzyko, by być z tym, kogo się kocha.Powyższy opis pochodzi od wydawcy.