Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Paul Dobransky, L.A. Stamford - Jak się zakochać. Poznaj sekrety psychologii miłości, aby stworzyć szczęśliwy i trwały związek

Flaga Polska 11 sierpnia 2021, środa
Autor: Paul Dobransky, L.A. Stamford
Wydawnictwo: Zwierciadło
Inne

Jak znaleźć mężczyznę swojego życia? I jak go przy sobie utrzymać? Czy warto godzić się na związek z kimś, kto daleko odbiega od ideału? Jak rozpoznać osobę, z którą pragnie się spędzić resztę życia?
Jeśli poszukujesz odpowiedzi na te i podobne pytania, to ta książka jest dla Ciebie.
Paul Dobransky zaprasza cię do odkrywania sekretów psychologii miłości. Każda płeć jest inna i inaczej radzi sobie z emocjami. Autor poszukuje odpowiedzi m. in. na pytania:
Dlaczego on mnie nie słucha?
Dlaczego ostatnio spędza ze mną mniej czasu niż na początku naszego związku?
Dlaczego rzadziej się kochamy?
Jak będzie wyglądać nasza przyszłość, jeśli zostaniemy razem?
Dlaczego się kłócimy?
Dlaczego boję się, że nam nie wyjdzie?
Czy źle zrobiłam, zostając z nim i decydując się na wspólne życie?
Dlaczego tak bardzo różnimy się od siebie – czy coś z nami jest nie tak?
Jesteśmy tak bardzo do siebie podobni. Dlaczego nie czuję "tego czegoś"?
Z niniejszej książki dowiesz się, że romantyczne relacje mają 3 fazy: (1) pociągu, w której jesteśmy kochankami, (2) tworzenia więzi, kiedy stajemy się przyjaciółmi oraz (3) zaangażowania, gdy zostajemy partnerami.
Paul Dobransky przybliża tajemnice miłości i trwałego związku w 9 krokach. Opierając się na prawdziwych przypadkach i dostępnej teorii naukowej, autor wyjaśnia, w jaki sposób i dlaczego dokonujemy romantycznych wyborów, a także pokazuje, jak możemy znaleźć odpowiednią osobę, aby cieszyć się prawdziwą miłością, która przetrwa próbę czasu.
Paul Dobransky, znany również jako "Dr. Paul", jest amerykańskim pisarzem, psychiatrą, osobowością telewizyjną i radiową, konsultantem biznesowym. Autor kilku książek oraz licznych artykułów. Wykładał na University of Colorado.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.