Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

O.S.T.R. - Gniew

Flaga Polska 28 lutego 2020, piątek
Arysta: O.S.T.R.
Wytwórnia: Asfalt Distro
Hip-Hop

Na albumie "Gniew", wyprodukowanym w całości przez siebie po 9 latach przerwy, Ostry po raz kolejny pokaże, że nic go nie obchodzą hiphopowe mody – stawia na autorski rap ze szczerym przekazem, niejednokrotnie odwołując się do brzmień z przeszłości (ale i na nich nie poprzestając). To nie jest rap dla dzieciaków – raczej dla mądrych, doświadczonych ludzi, którzy potrafią utożsamić się z przekazem serwowanym przez Adama.
Za identyfikację graficzną albumu "Gniew" odpowiada 247studio pod dyrekcją artystyczną Oskara Podolskiego (OESU. ) i Karola Imiałkowskiego. Identyfikacji towarzyszyć będzie zjawiskowa oprawa fotograficzna za którą odpowiada kolega Ostrego ze szkolnych lat i znakomity fotograf - Paweł Fabjański.
Album zapowiada singiel i video "Nie chcę". Stwierdzenie, że "Nie chcę" jest mocnym numerem – to byłoby za mało. O. S. T. R. na agresywnym, ale bogatym brzmieniowo bicie własnej produkcji wypowiada się tu na temat kondycji współczesnej sceny hip-hopowej. A właściwie staje jej naprzeciw, rapując: "nie chcę propsów znawców, wniosków – rap tu spływa z moich żył", "ściema roku, bez wyrzutów zjadam gnoi mierny skill" albo "morze ścieków, ja na przekór pierdolę ich marketing". Według Ostrego w hip-hopie liczy się przede wszystkim dusza! Za teledysk odpowiadają 9Liter Filmy.
muzyka, produkcja, słowa, rap: Adam "O. S. T. R. " Ostrowski
mix: Piotr "Haem" Jończyk
mastering: Joe Caithness
O. S. T. R. "Gniew" 2CD wersja B
wersja 2CD, drugi krążek zawiera alternatywną wersję albumu: "Snap Jazz Edition"
unikatowe i specjalne opakowanie dla wersji B
dostępna w przedsprzedaży tylko do premiery, limit nakładu maximum 10 000 egz.