Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Niemoc - Kilka najlepszych dni w życiu

Flaga Polska 26 października 2021, wtorek
Arysta: Niemoc
Wytwórnia: Asfalt Distro
Elektroniczna

“Notoryczni debiutanci" mówią sami o sobie z ironią, bo choć trio Niemoc istnieje już 7 lat, to wciąż są określani jako “młodzi zdolni".
W 2014 w Zielonej Górze poznali się Filip Awłas i Michał Drozda. Wktórce dołączył do nich Radek Reguła i tym składzie Niemoc zaczęła wydawać kolejne single i EPki oraz dość szybko zyskała miano koncertowej maszyny. Wkrótce elektroniczno-gitarowe dźwięki zespołu można było usłyszeć ze scen największych festiwali, a zebrane w tym okresie dośwadczenia przełożyły się na wydaną w 2019 roku pierwszą płytę długogrającą zatytułowaną “Baśnie".
Wkrótce wszyscy członkowie Niemocy przenieśli się do Poznania i rozpoczęły się prace nad “kolejnym debiutem". Poza poszerzeniem muzczynych wpływów i palety brzmień zespół zdecydował się także na zaangażowanie do współpracy wokalistów.
“Kilka Najlepszych Dni w Życiu" ukaże się 22 października 2021 i będzie zawierać 10 nowych kompozycji. Oprócz charakterytycznych dla Niemocy instrumentali na płycie znalazły się utwory w wokalnym udziałem Kachy Kowalczyk (Coals), Misi Furtak, Michała Wiraszko (Muchy), Tęskno oraz Próżni (Undadasea).

TRACKLISTA
01. Plankton (feat. Kacha)
02. Sport za Pieniądze
03. Potop (feat. Tęskno)
04. Wrażenie (feat. Próżnia)
05. Kalambury
06. Dwa Tygodnie (feat. Michał Wiraszko)
07. Lekkie Góry
08. Polowanie na Mnie (feat. Misia Furtak)
09. Sołacz
10. Seans Chmur