Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Nicholas Sparks - Powrót

Flaga Polska 27 stycznia 2021, środa
Autor: Nicholas Sparks
Wydawnictwo: Albatros
Powieść

Nicholas Sparks powraca z najnowszą powieścią utrzymaną w duchu I wciąż ją kocham i Pamiętnika!
Ukrywający się przed światem lekarz oraz dwie kobiety, których sekrety zmienią jego życie...
Trevor Benson nie zamierzał wracać do miasteczka New Bern w Karolinie Północnej. Głównie dlatego, że nie przewidywał, że zostanie straszliwie ranny w wypadku podczas misji wojskowej, na której był lekarzem. I że wtedy odziedziczona po dziadku stara chata wyda mu się idealnym schronieniem.
Trevor nie przewidywał też, że w New Bern znajdzie kogoś, kto poruszy mu serce. Kiedy jednak spotyka Natalie, zastępczynię miejscowego szeryfa, nie może tak po prostu o niej zapomnieć. Ale nawet gdy wydaje się, że Natalie odwzajemnia jego uczucia, nadal pozostaje zadziwiająco odległa... A Trevor zastanawia się, co kobieta ukrywa.
Jego pobyt w New Bern dodatkowo komplikuje obecność ponurej nastolatki, Callie, która mieszka w przyczepie kempingowej przy drodze. Trevor ma nadzieję, że Callie wie coś o tajemniczej śmierci jego dziadka i za wszelką cenę próbuje wyciągnąć od niej wskazówki, które mogłyby rzucić na nią nowe światło.
Nieustępliwa chęć poznania prawdy pozwoli Trevorowi zrozumieć prawdziwe znaczenie miłości i przebaczenia. I da mu ważną lekcję – o tym, że w życiu, aby iść naprzód, często musimy wrócić do miejsca, w którym wszystko się zaczęło.
Mistrz romantycznych historii powraca!
Booklist
Fani Sparksa będą zachwyceni, a nowi czytelnicy natychmiast zakochają się w jego twórczości!
"Northern Virginia Magazine"
Romantyczna i wzruszająca opowieść!
"Heat"
Romantyczna literatura najwyższej klasy!
"OK! Magazine"
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.