Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

NF - Hope

Flaga Polska 7 kwietnia 2023, piątek
Arysta: NF
Wytwórnia: Universal
Hip-Hop

Znany z błyskotliwych tekstów i niemalże filmowych produkcji, NF zbudował lojalną rzeszę fanów, dzięki której znalazł się na liście 50 najczęściej streamowanych raperów wszech czasów z 50 milionami streamów tygodniowo. Nadchodząca płyta "Hope" zawierać będzie 13 utworów, w tym współprace z nominowanymi do Grammy artystami: piosenkarką i autorką tekstów Julią Michaels oraz raperem Cordae.
Odkąd w 2015 roku zadebiutował z "Mansion", fanbase NF wciąż rośnie. Do tej pory raper zdobył ponad 30 miliardów streamów i 65 certyfikatów na całym świecie. Dwukrotnie podbił szczyt listy najlepiej sprzedających się albumów w USA.
NF, a tak naprawdę Nate Feuerstein, pochodzi z Michigan. Fani pokochali go za szczerość i surowe emocje, które były ważnym elementem drugiego krążka, "Therapy Session". W 2017, za sprawą "Perception", raper po raz pierwszy mógł cieszyć się numerem 1 w zestawieniu Billboard Top 200. Latem 2019 ukazał się album "The Search", który także zadebiutował na szczycie list sprzedaży w Stanach. W Polsce zarówno płyta "Perception" jak i "The Search" pokryły się statusem złotej płyty.
Artyście nie zależy na autopromocji i rozgłosie w mediach społecznościowych. Jego sukces pochodzi bezpośrednio z muzyki i autentycznych tekstów. Jak zauważa "Forbes": – Sukces NF świadczy o tym, co można obecnie zrobić poza tradycyjnym systemem. Silna rzesza fanów i niesamowity zapał stanowią świadectwo jego statusu w świecie hip-hopu.
Wydany w 2021 roku projekt "Clouds (The Mixtape" zadebiutował w pierwszej trójce listy Top 200 Albums i listy Top R&B/Hip-Hop Albums. Mimo zeszłorocznej nieobecności, jego pozycja w branży jest silniejsza niż kiedykolwiek. Wzmocni ją nadchodzący krążek "Hope".
Lista utworów:
1. Hope
2. Motto
3. Careful (feat. Cordae)
4. Mama
5. Happy
6. Pandemonium
7. Suffice
8. Gone (feat. Julia Michaels)
9. Bullet
10. Turn My Back
11. Mistake
12. Let Em Pray
13. Running