Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

MUD - FIM Motocross World Championship

Flaga Europa 12 października 2012, piątek
Producent: Milestone
Wydawca: Black Bean Games
PC PS3 PSV X360

Jedyny tytuł na rynku, który daje graczom szansę zmierzyć się w mistrzostwach motocrossowych MX1 i MX2 oraz zawodach Motocross of Nations z czołowymi zawodnikami i drużynami. MUD: FIM Motocross World Championship to motocrossowy freestyle w czystej postaci!

Po raz pierwszy gracze mogą poczuć w pełni smak adrenaliny, którą przepełniony jest świat motocrossu. MUD: FIM Motocross World Championship to 14 różnych motocykli, 84 zawodników, w tym takie gwiazdy jak Ryan Villopoto, Tony Cairoli, Ched Reed, Ryan Dungey czy Ken Roczen. Ta gra to również 12 oficjalnych torów i możliwość sprawdzenia swoich sił się w kategoriach MX1, MX2 oraz MxoN. W grze pojawiają się także oficjalni sponsorzy mistrzostw z 2011 roku oraz 32 autentyczne drużyny.

W MUD: FIM Motocross World Championship gracze mają do wyboru aż 5 trybów gry w trybie single, w tym Quick Race, Championship czy Trick Battle. Nie brakuje też rozbudowanego trybu kariery MUD World Tour, dzięki któremu w pełni można wtopić się w świat motocrossu i zostać jego bohaterem.

Ekskluzywnie MUD: FIM Motocross World Championship oferuje również możliwość wzięcia udziału w Monster Energy FIM Motocross of Nations. Zawody te to 16 drużyn narodowych, 48 zawodników i motocykli, autentyczne stroje oraz malowania, jednym słowem - prawdziwa gratka dla fanów motocrossu!

Gracze uwielbiający wykonywanie trików szczególną uwagę zwrócą na wspaniały tryb Monster Energy Trick Battle. W trybie tym każdy może poczuć, co to znaczy prawdziwy freestyle. 30 zróżnicowanych trików, 6 spektakularnych aren zlokalizowanych w Czechach, Hiszpanii czy USA i wielkie rampy. Całość uzupełnia wciągający tryb multiplayer pozwalający zmierzyć się 12 graczom jednocześnie oraz rywalizować między sobą w sieciowym systemie rankingowym.

MUD: FIM Motocross World Championship to jednak nie tylko licencje! Gra posiada zaawansowany silnik fizyczny, który gwarantuje realistyczną zabawę i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności. To także fenomenalna szata graficzna, a w szczególności niezwykle dopracowane animacje oraz teren ulegający deformacji podczas zawodów. Wszystko to jednak byłoby niczym bez odpowiedniej oprawy dźwiękowej, w tym autentycznych odgłosów motocykli!

• Fenomenalna oprawa graficzna, wykonana przez studio graficzne Milestone;
• Zaawansowany silnik fizyczny;
• Animacja motocykli na najwyższym poziomie;
• Realistyczna oprawa dźwiękowa - autentyczne odgłosy maszyn;
• Deformacja terenu w czasie rzeczywistym;
• Tryb robienia zdjęć;
• Online'owy system rankingowy.