Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Monika Sygo - Nie było nam dane. Tom 2

Flaga Polska 15 czerwca 2022, środa
Autor: Monika Sygo
Wydawnictwo: Szósty Zmysł
Powieść

Mijały dni, tygodnie, w końcu nawet miesiące. I przyszła wiosna.

Kamila pogodziła się z tym, że nie pozna odpowiedzi na swoje pytania i w końcu przestała zadawać je rodzicom. Weronika uświadomiła sobie, że prawda, której unikała przez lata, nie może być dłużej ukrywana.

A Kuba... Kuba obudził się z długiego, zimowego snu. Obok zdjęcia w złotej ramce chłopak postawił kartkę z życzeniami urodzinowymi, które dotarły kilka miesięcy po śmierci jego mamy. Gdy podczas swoich odwiedzin Kamila wczytuje się w ich treść, uświadamia sobie, że w dłoniach trzyma kolejny element układanki.

Czy karton wypełniony pocztówkami będzie kluczem do rozwiązania wszystkich tajemnic?

Życie nie zawsze jest takie, jakie się wydaje. Każdy bohater zasługuje na to, by opowiedzieć swoją część historii... Jednak czy na tę widzianą oczami Weroniki nie jest już za późno?
Monika Sygo w mistrzowski sposób powraca z kontynuacją trylogii Listami Pisane. Autorka zapewnia nową gamę emocji, która ukoi czytelnicze serca!
"Czytelniku, miej się na baczności! Monika Sygo wyciśnie z ciebie każdą łzę i zagra ci na nerwach, ale nie porzuci cię w tym stanie. Ona wie, kiedy musi cię utulić i przynieść ukojenie. Ta książka to emocjonalny rollercoaster. "
Anna Szczypczyńska, autorka
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.