Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Miuosh & Zespół Śląsk - Box: Pieśni Współczesne (Live At Cavatina Hall)

Flaga Polska 8 lipca 2022, piątek
Arysta: Miuosh & Zespół Śląsk
Wytwórnia: Step Hurt
Hip-Hop

Raz na milion lat dochodzi do zderzenia, swoistego błędu. Strumienie biegu czasu i nieskończone ilości miejsc przenikają się ze sobą w piękny i nieobliczalny sposób, zmieniając zastałe światy. Między pokryte najdostojniejszą rdzą szacunku symbole, wierzenia i tradycje wkrada się coś im obcego. Razem tworzą nowe.
Ten album to ten moment - raz na milion lat.
Miuosh X Zespół Śląsk - "Pieśni współczesne"to projekt przełomowy, w którym niesamowity potencjał jednego z najstarszych i najbardziej docenianych zespołów folklorystycznych w Polsce i Europie kontrastuje z muzyką miejską, współczesną i korzystająca z zupełnie innych form wyrazu niż klasyczna. Miuosh jest autorem całości muzyki i wszystkich tekstów, które to jednak śmiało sięgają do tradycji ludowych tożsamych "Śląskowi", a podsycone lokalną mitologią i świeżym spojrzeniem na sprawy ludzkie, tworzą opowieść o ludziach ziemi zmagającej się z teraźniejszymi problemami, jednocześnie nie zapominającymi o szacunku dla tradycji.

"Pieśni współczesne" na żywo łamią standardy koncertów, do których jesteśmy przyzwyczajeni - swoisty spektakl muzyczny, przearanżowane utwory, goście specjalni i niespotykana oprawa to tego, czego możemy się spodziewać po tym projekcie w wersji live.

27/05/2022 na rynek trafi album z rejestracją tego przedsięwzięcia. Wydawnictwo Miuosh X Zespół Śląsk - "Pieśni współczesne live at Cavatina Hall" jako kolejny element tej niepowtarzalnej układanki muzycznej oprócz muzyki będzie zawierać zapis video koncertów, które odbędą się w nowo otwartej sali koncertowej Cavatina Hall w Bielsku-Białej.