Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Mike Dooley - Pozdrowienia z kosmosu. Rozmowy o świadomości, Wszechświecie i budowaniu lepszego świata

Flaga Polska 15 lipca 2020, środa
Autor: Mike Dooley
Wydawnictwo: Kobiece
Poradniki

Niezwykły i fascynujący przewodnik po nowej erze.

Jak sobie radzimy jako cywilizacja? Czy coś przeoczyliśmy? Dlaczego istnieją tak głębokie podziały między społeczeństwami? Jak daleko może nas zaprowadzić duchowość i czy nauka to rzeczywiście klucz do postępu? Często zadajemy sobie powyższe pytania, nawet nie oczekując odpowiedzi. A co jeśli te odpowiedzi istnieją? I gdzie ich szukać?
"Pozdrowienia z kosmosu" to fascynujące rozmowy bohatera słynnego "Sekretu", Mike'a Dooley'a, i Franka – kolektywu ośmiu wysoko rozwiniętych istot przebywających w odległej galaktyce – którzy przemawiają za pośrednictwem medium Tracy Fraquhar. Istoty te wiedzą, przez co obecnie przechodzimy, ponieważ ich cywilizacja ten krok ma już za sobą. Niegdyś dotknięta takimi samymi wyzwaniami, przed którymi aktualnie stoimy, teraz osiągnęła punkt, w którym może zaoferować świadome i współczujące spojrzenie na nasze ziemskie próby, udręki i triumfy.
Czerpiąc z doświadczeń i mądrości cywilizacji Franka, odkryj prawdziwą nieograniczoną naturę Wszechświata i dowiedz się, co możemy zrobić, aby stworzyć lepszy świat – zaczynając od teraz.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.