Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes

Flaga Polska 29 stycznia 2015, czwartek
Flaga Europa 18 grudnia 2014, czwartek
Flaga Stany Zjednoczone 18 grudnia 2014, czwartek
Producent: Kojima Productions
Wydawca: Konami
PC PS3 PS4 X360 XOne

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes to emocjonujący prolog do gry Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, wprowadzający graczy w tajniki najnowszej produkcji legendarnego twórcy Hideo Kojimy oraz przedstawiający jej głównych bohaterów.

Gracze wcielają się w postać kultowego Snake'a (znanego również jako Big Boss), którego misją jest zinfiltrowanie pilnie strzeżonego Obozu Omega. Wśród ulokowanych za szeregiem zasieków i umocnień budynków przetrzymywani są niezwykle ważni więźniowie - Paz i Cicho, posiadający informacje dotyczące Snake'a oraz jego prywatnej organizacji wojskowej. Nie mogąc dopuścić, by sekrety te ujrzały światło dzienne, główny bohater wraz ze swoim towarzyszem, Kazem Millerem, podejmują się niebezpiecznej misji ratunkowej.

Przedstawione w grze wydarzenia stanowią punkt wyjścia dla historii, będącej osią fabuły w nadchodzącej grze Metal Gear Solid: The Phantom Pain. Ground Zeroes stanowi jednocześnie łącznik pomiędzy poprzednimi odsłonami serii a piątą częścią cyklu, wprowadzając w jego arkana również graczy, którzy nie mieli dotąd styczności z tą jedną z najważniejszych i najpopularniejszych taktycznych gier akcji wszech czasów.

Główne zalety
• MOC SILNIKA GRAFICZNEGO FOX – Ground Zeroes demonstruje potencjał zachwycającego silnika graficznego FOX następnej generacji – prawdziwej rewolucji w historii serii Metal Gear Solid.

• WPROWADZENIE DO OTWARTEGO ŚWIATA – Pierwsza część Metal Gear Solid, w której dostępna jest rozgrywka w otwartym świecie. Ground Zeroes oferuje całkowitą dowolność, o kolejności wykonywania misji decyduje wyłącznie gracz

• SKRADANIE SIĘ BEZ OGRANICZEŃ – Wyobraź sobie klasyczną rozgrywkę spod znaku Metal Gear, ale bez jakichkolwiek ograniczeń. Gracze muszą wykorzystać swoją inteligencję i umiejętność strategicznego myślenia, by wykonać misję po cichu lub pokonać wrogów w otwartej walce. Każde podejście będzie mieć inne konsekwencje i wpływ na dalszy rozwój wydarzeń.

• RÓŻNORODNE MISJE I ZADANIA – Ground Zeroes posiada zarówno tryb fabularny, jak i misje dodatkowe, a wśród nich znalazły się operacje taktyczne, naloty, a także etapy, w których głównym zadaniem będzie skradanie się, co z pewnością zaskoczy niejednego gracza.

• NOWY INTERFEJS – Posiadacze Ground Zeroes będą mogli cieszyć się przejrzystym, ograniczonym do minimum interfejsem, który nie będzie przeszkadzał w cieszeniu się grą.

• RÓŻNORODNE USTAWIENIA POGODY W GRZE – Ground Zeroes to prawdziwy test dla graczy – rozgrywka toczy się przy zróżnicowanych warunkach oświetleniowych i pogodowych, które są ważnym elementem rozgrywki w METAL GEAR SOLID V: The Phantom Pain. Wykorzystaj nocne warunki na swoją korzyść i nie daj się dostrzec, kryjąc się w deszczu i mgle.