Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Marie Lu - Buntownik. Legenda. Tom 3

Flaga Polska 8 lutego 2023, środa
Autor: Marie Lu
Wydawnictwo: Moondrive
Dla młodzieży

Poznaliście legendę. Podziwiacie geniusza. Szanujecie patriotę.
Teraz czas na buntownika.
Eden długo żył w cieniu starszego brata, bohatera wojennego Daniela Winga. Sam był jeszcze dzieckiem, gdy musiał wiele poświęcić dla kraju – a jeszcze więcej odebrano mu siłą. Teraz jest utalentowanym wynalazcą i najlepszym studentem uczelni w Ross City na Antarktydzie.
Daniel próbuje pozostawić przeszłość za sobą i skupić się na opiece nad bratem, ale wciąż boryka się z prześladującymi go wspomnieniami. Nie jest już tym samym człowiekiem, którego okrzyknięto bohaterem Republiki. Nie, kiedy u jego boku nie ma June...
Kraj, który miał być dla nich ziemią obiecaną, ukazuje swoją drugą twarz, wciągając Edena coraz głębiej w spiralę ciemności. Daniel musi pomóc bratu, ale tym razem nawet legendarny Day może nie podołać zagrożeniu, z którym przyjdzie mu się zmierzyć. Przynajmniej nie w pojedynkę.
Poznaj finał trzymającej w napięciu, pełnej zwrotów akcji i napisanej z rozmachem serii, która podbiła serca milionów czytelników na całym świecie!
Ciąg dalszy "Legendy". Oszałamiający! Ekscytująca akcja i futurystyczna sceneria z pewnością zadowolą fanów "Niezgodnej".
Recenzja z portalu Shelf Awareness
"Buntownik" to świetna powieść napisana przez autorkę, która nigdy nie zawodzi. Każda książka, którą wydaje Marie Lu, to strzał w dziesiątkę.
Tahereh Mafi, autorka serii "Dotknij mnie"
Dystopiczna powieść Marie Lu to legenda, która rodzi się na naszych oczach.
"USA Today"
"Legendy" nie da się tak po prostu odłożyć na półkę, a jeszcze trudniej o niej zapomnieć.
Kami Garcia, współautorka serii "Kroniki Obdarzonych"
Marie Lu to autorka powieści młodzieżowych. Przed swoim debiutem literackim pracowała jako dyrektorka firmy tworzącej gry komputerowe. Teraz jest pełnoetatową pisarką, a wolny czas spędza na czytaniu, rysowaniu i graniu w Assassin's Creed. Jej dystopiczna seria Legenda trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa".
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.