Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Mariah Carey - The Rarities

Flaga Polska 2 października 2020, piątek
Arysta: Mariah Carey
Wytwórnia: Sony
Pop

Globalna supergwiazda, Mariah Carey opublikuje w piątek 2 października swój wyjątkowy dwupłytowy album "The Rarities". Na albumie znajdzie się zbiór jej ulubionych utworów po które artystka sięgnęła do swojego muzycznego skarbca.
Ta kompilacja niezwykłych, wcześniej niepublikowanych nagrań Mariah Carey z lat 1990-2020 to rewelacyjna muzyczna retrospektywa, celebrująca wyjątkowy artyzm i wizję artystki.
Mariah Carey zagłębiła się w swoje archiwa, wybierając piosenki, które mają dla niej osobiste znaczenie. Analiza niektórych z tych utworów pojawi się w zapowiadanych wspomnieniach gwiazdy "The Meaning of Mariah Care".
Wydawnictwo zawierać będzie również druga płytę "Live at the Tokyo Dome", na której znajdzie się wcześniej niewydany materiał z jej pierwszego koncertu w Japonii zarejestrowany podczas trasy koncertowej Daydream World Tour w 1996 roku.
Ponadto na albumie znajdzie się utwór "Save The Day", w pełni zrealizowane nagranie napisanej wcześniej piosenki, która nigdy nie została ukończona.
"Zacząłem to pisać lata temu" - mówi Mariah, "a przesłanie utworu brzmi obecnie bardziej niż kiedykolwiek:" Jesteśmy w tym razem".
W piosence znalazł się sampel kultowego hitu zespołu Fugees "Killing Me Softly with His Song" oraz transcendentny wokal Ms. Lauryn Hill z oryginalnej piosenki. "Save the Day" to przesłanie, które budzi nadzieję i co najważniejsze, ludzi, którzy spotykają się dla wspólnego dobra.