Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Magdalena Buchla, Agnieszka Pełka - Laboratorium Slime

Flaga Polska 20 czerwca 2018, środa
Autor: Magdalena Buchla, Agnieszka Pełka
Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza K.E.Liber
Dla młodzieży

Laboratorium slime. Zostań ekspertem slime
Dzieci i młodzież na całym świecie kochają robić Slime! YouTube i Instagram jest pełen zdjęć i filmów prezentujących perfekcyjnie wykonane, różnobarwne glutki o wyjątkowych strukturach. Teraz także ty możesz zostać ekspertem slime!
Czy wiesz, jak powstaje masa plastyczna, którą można rozciągać, ugniatać i kształtować? Co zrobić, aby twój slime zawsze wychodził idealnie? Jakie proporcje i składniki zastosować, aby zabawa ze slime trwała jeszcze dłużej? W "Laboratorium slime"znajdziesz odpowiedź na te oraz inne pytania.
Wykonaj doświadczenia, zapisz swoje obserwacje i dowiedz się, jakie reakcje zachodzą i dlaczego tak się dzieje. Świat slime przestanie być dla ciebie zagadką! Dodaj piasek kinetyczny, kulki styropianowe lub barwnik fluorescencyjny i zobacz co się wydarzy. Przygotuj się na eksplozję kolorów i struktur i dźwięków! Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia!
W "Laboratorium slime" rozpoczniesz swoją przygodę ze slime od prostych eksperymentów, a z każdym kolejnym rozdziałem będziesz stawiać sobie nowe fascynujące wyzwania.
W "Laboratorium slime" czeka cię świetna zabawa:
doświadczenia i wyzwania
receptury i porady
quizy i testy wiedzy
ciekawostki o slime
To twój niezastąpiony przewodnik po świecie slime!