Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Magda Kleczyńska - Obdarowani sobą. Sztuka budowania więzi

Flaga Polska 30 października 2020, piątek
Autor: Magda Kleczyńska
Wydawnictwo: Esprit
Inne

Małżeństwo to fenomen podobny do dzieła sztuki. Dlatego trzeba zrozumieć jego sens, właściwie zaplanować, a potem dbać, by nie rozpadło się na drobne kawałki.
Jeśli pragniesz bliskości i małżeństwa – to książka, napisana z myślą o tobie.
Jeśli jesteś w narzeczeństwie i planujesz związek na całe życie – tutaj znajdziesz konkretne porady, w jaki sposób dobrze przygotować się do największej przygody twojego życia.
Jeśli masz już obrączkę na dłoni, ale zastanawiasz się, jak najlepiej przeżyć kolejne lata – nie znajdziesz lepszego poradnika.
I pamiętaj: jeśli ty nie podejmiesz właściwej decyzji, ktoś inny podejmie ją za ciebie! Dlatego nie wahaj się dłużej – sięgnij po tę książkę i zostań artystą, który stworzy najważniejszy projekt swojego życia: szczęśliwy i trwały związek.
"Książka zawiera mnóstwo konkretnych pomysłów i praktycznych podpowiedzi dzięki czemu może być bardzo pożyteczna dla ludzi pragnących uczciwie budować więzi: przyjaźni, narzeczeństwa i wreszcie małżeństwa. Jestem przekonany, że nawet doświadczone wieloletnie małżeństwa mogą tu znaleźć podpowiedzi mogące odświeżyć ich więź i nadać nowego kolorytu ich miłości. "
Jacek Pulikowski
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.