Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Mabel - About Last Night

Flaga Polska 15 lipca 2022, piątek
Arysta: Mabel
Wytwórnia: Universal
Pop

"About Last Night... ". Następca bestsellerowego "High Expectations"
Mabel zasygnalizowała nowości wydawnicze kilka dni wcześniej, publikując nowy utwór "Overthinking" ft. 24Goldn. Wcześniej fani mogli usłyszeć euforyczne single "Let Them Know" i "Good Luck". A to dopiero początek niespodzianek. Album "About Last Night... " to następca świętnie przyjętego "High Expectations". Płytowy debiut Mabel zapewnił artystce 4, 5 miliarda streamów, 8 mln sprzedanych singli, 12 pozycji top 20 w zestawieniach najpopularniejszych singli oraz 2, 5 mln sprzedanych egzemplarzy. Gwiazda otrzymała także BRIT Award dla najlepszej brytyjskiej artystki.
"About Last Night... " to żywa i hiperrealna podróż przez wszystkie etapy najlepszych imprezowych nocy. Od przygotowań w domu, przez poczucie o własnej niezniszczalności, śledzenie swojego eks, płacz w łazience, aż po powrót chwiejnym krokiem. Album zamienia to, co normalne, w magię. Przez całe wydawnictwo Mabel niezwykle umiejętnie łączy euforię klubowych brzmień rodem z lat 90. z głębszymi obserwacjami na temat ekspresji oraz inkluzywności nabrane w czasie wielokrotnych seansów "Paryż płonie", "Pose" i "Drag Race". "About Last Night... " to album młodej kobiety, która dorastała w blasku fleszy, a teraz przejmuje narrację na temat swojego życia.
Całe "About Last Night... " zostało nagrane pomiędzy domem Mabel w zachodniej części Londynu, studiach Angelic w Oxfordzie oraz w jednych z najbardziej inspirujących kreatywnych przestrzeni w Los Angeles – w tym w rezydencji na wzgórzu należącej dawniej do Franka Sinatry). Na wczesnym etapie procesu twórczego Mabel zgromadziła grupę stałych współpracowników i zarazem wieloletnich przyjaciół, w tym Raye, MNEKa, Kamille oraz Jaxa Jonesa. Będąc pod wrażeniem pracy nad albumem swojej idolki z młodości, "Impact" Robyn, artystka zaprosiła do nagrań także SG Lewisa. Ostatnie szlify zapewnili eksperci od popowych hitów z najwyżej półki: Stargate (Rihanna, Katy Perry), Tommy Brown (Ariana Grande, Victoria Monet), Jozzy (Beyoncé, Lil Nas X) i Aldae (Justin Bieber).
Mabel w 2022 roku to młoda kobieta żyjąca pełnią życia, która chce tworzyć muzykę dającą siłę wszystkim tym, którzy tego potrzebują. "About Last Night... " skupia się na małych, ulotnych wyborach, które składają się na wielkie wyjścia, jak również na wielkich decyzjach, które mogą zmienić życie. To album o nauce życia chwilą. O zdobytej niemałym kosztem wiedzy, że cokolwiek mamy do powiedzenia o "About Last Night... ", może poczekać do jutra, gdy znowu wstanie słońce.
Lista utworów:
1. About Last Night... (Intro)
2. Animal
3. Let Them Know
4. Shy
5. Definition
6. Good Luck (Jax Jones & Galantis)
7. Take Your Name (Interlude)
8. Let Love Go (Lil Tecca)
9. Overthinking (24kGoldn)
10. Crying On The Dance Floor
11. I Love Your Girl
12. When The Party's Over
13. LOL