Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

M. M. Macko - Zapomniałem dodać

Flaga Polska 25 stycznia 2021, poniedziałek
Autor: M. M. Macko
Wydawnictwo: WasPos
Powieść

Joseph Rye, utalentowany dziennikarz pracujący dla Warner Bros Studio, prowadzi beztroskie życie playboya. Nie zadaje głębszych życiowych pytań, a sednem jego egzystencji jest dobra zabawa. Mimo że prowadzi program o zmianach, nie wierzy, że prawdziwa przemiana wewnętrzna człowieka jest możliwa. Jego trudny charakter przeszkadza mu w zjednywaniu sobie ludzi i tylko dwoje wiernych przyjaciół, Emily Good i Timothy Drew, obdarzają mężczyznę sympatią, znosząc jego wyskoki.
Pewnego razu Jo otrzymuje dziwny list, który uruchamia lawinę zdarzeń, nad którymi nie da się zapanować. Życie gwiazdy telewizyjnej zaczyna przypominać równię pochyłą, po której jedna katastrofa goni drugą...
Jak potoczy się los Rye'a? Czy znajdzie wyjście z sytuacji... bez wyjścia?

"Zapomniałem dodać" to historia o skrywanych mrocznych tajemnicach, prawdzie, przyjaźni, miłości i zmianach. To opowieść o rozczarowaniach i wyczekiwanych cudach – przeplatających się ze sobą w misternym arcydziele zwanym życiem.

""Zapomniałem dodać" zaskoczyła mnie! Przypomniała mi o czymś, co od lat u mnie szwankowało, a tym czymś jest wiara. Bo kiedy zawodzi nas człowiek i nauka, to wiara jest naszą ostatnią nadzieją! Jeżeli nie wierzycie w cuda, to przeczytajcie tę książkę, one naprawdę się zdarzają! M. M. Macko stworzyła niesztampową książkę, ale sami musicie się o tym przekonać. Z czystym sumieniem polecam. "
Emilia Szelest, pisarka

"Genialna i całkowicie absorbująca proza. Ta pełna emocji i charakteru powieść jest głębszym przesłaniem na temat ludzkiego doświadczenia i sensu życia. "
A. M. Bakalar, autorka "Children of Our Age"

""Zapomniałem dodać" to niesamowita historia o sile wiary i dążeniu do szczęścia. Sława i bogactwo przestają mieć znaczenie, gdy w grę wchodzi spotkanie z mrokiem oraz walka o przetrwanie. Ta opowieść skrywa coś więcej niż cielesne doznania, to wyjątkowa podróż po podświadomości. W niej wszystko jest możliwe. Uwierzysz? Ja uwierzyłam i serdecznie polecam!"
D. B. Foryś, autorka cyklu "Tessa Brown"

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.