Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Lucinda Riley - Siedem sióstr. Tom 2. Siostra burzy

Flaga Polska 18 maja 2022, środa
Autor: Lucinda Riley
Wydawnictwo: Albatros
Audiobook Powieść

Druga część bestsellerowego cyklu "Siedem Sióstr" – nastrojowej, pełnej magii sagi rodzinnej.
Poznaj historię Siedmiu Sióstr w brawurowym wykonaniu najlepszych polskich lektorek – teraz także na płytach CD, w eleganckim opakowaniu!
Ally D'Aplièse długo będzie sobie wyrzucać to, że kiedy ojciec umierał, spędzała upojne chwile z ukochanym. Intryguje ją wprawdzie zagadka związana z jej pochodzeniem, ale na razie musi się skupić na regatach żeglarskich, na których wystartuje u boku swojego partnera.
W najczarniejszej godzinie podąży jednak za wskazówkami Pa Salta i pozna historię fascynującej kobiety, która żyła przed ponad wiekiem. Historię Anny Landvik, dziewczyny z norweskiej wsi, mającej niebiański głos, który znali tylko ludzie z miejscowego kościoła i... krowy na pastwisku. Dopóki nie odkrył jej "łowca talentów" i nie zabrał do Christianii – dzisiejszego Oslo – by zaśpiewała na premierze "Peer Gynta" z muzyką Edwarda Griega. Im więcej Ally dowiaduje się o Annie, tym bardziej desperacko pragnie odkryć własne korzenie. Zwłaszcza że ma ku temu nowy powód...
O cyklu "Siedem Sióstr"
Sześć sióstr adoptowanych przez tajemniczego Pa Salta dorastało razem w bajecznej posiadłości Atlantis na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Każdej z nich nadano imię jednej z mitycznych Plejad. Ułożyły sobie życie po swojemu i rzadko mają okazję spotkać się wszystkie razem. Do domu sprowadza je niespodziewana śmierć ojca, który zostawił im listy i wskazówki, mające pomóc w odkryciu własnych korzeni. I w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, co się stało z siódmą siostrą.
Wszystkie należące do serii powieści zaczynają się w tym samym momencie, dlatego można je czytać – i słuchać ich – w dowolnej kolejności.
Tym razem w rolach głównych usłyszymy: Aleksandrę Zawadzką, Annę Kerth i Joannę Derengowską.

"Nie ma drugiej tak czarującej, tak utalentowanej i tak niezwykłej pisarki jak Lucinda Riley. Jej książki nigdy nie są puste, przelukrowane ani powtarzalne. Często mam wrażenie, że autorka napisała coś specjalnie dla mnie; jakby jej proza była odpowiedzią na problemy, które noszę w sercu. "
Anna Stasiuk, Dla Lejdis
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.