Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Lauv - How I'm feeling

Flaga Polska 6 marca 2020, piątek
Arysta: Lauv
Wytwórnia: Mystic
Pop

LAUV, wokalista, songwriter, producent i wizjoner popu zapowiada swój debiutancki album "How I'm feeling". Lauv tak opowiada o nadchodzącym wydawnictwie: "Długo pracowałem nad tą płytą, a dziś zaczynam nowy etap. "How I'm feeling" to album opowiadający o złożoności ludzkiej osobowości. Stworzyłem sześć postaci reprezentowanych przez kolory: fioletowy (Lauv egzystencjalny), niebieski (Lauv niepoprawny romantyk), zielony (głupkowaty Lauv), żółty (pozytywny Lauv), pomarańczowy (Lauv playboy) i czerwony (ostry Lauv). Składają się one na moją tożsamość".
Pierwszy singiel zapowiadający album, utwór “F, I'm lonely", który Lauv wykonuje wspólnie z Anne-Marie, został odsłuchany w Internecie ponad 125 milionów razy i od ośmiu tygodni utrzymuje się na liście najlepiej sprzedających się singli w Wielkiej Brytanii. Utwór można usłyszeć również w trzecim sezonie serialu Netflixa "Trzynaście powodów" ("13 Reasons Why").
Latem w sieci ukazała się stworzona przez Lauva gra "Billy Meets World", inspirowana kultowym "Flappy Bird". Gracze pomagają Billyemu, psu Lauva, poruszać się w cyfrowej rzeczywistości znanej z video do "Drugs & The Internet". Gra jest dostępna na komputery i przeglądarki telefonów, a nowe poziomy będą dodawane razem z publikacją kolejnych singli artysty.
Lauv objawił się światu singlem "I'm so tired... ", który był do tej pory odsłuchany w sieci ponad 500 milionów razy.