Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Korn - Requiem Mass

Flaga Polska 3 lutego 2023, piątek
Arysta: Korn
Wytwórnia: Universal
Metal

Podwójne wydawnictwo CD zawierające album "Requiem" oraz nową koncertową EPkę "Requiem Mass".
"Requiem Mass" zawiera 5 utworów, nagranych 3 lutego 2022 podczas znakomitego występu zespołu w Hollywood United Methodist Church w Los Angeles.
Z uwagi na Covid i wiążące się z pandemią restrykcje, jak zakaz koncertów, album "Requiem" powstał inaczej niż większość płyt Korn. Tym razem muzycy mieli czas i spokój, by tworzyć bez presji. Zaowocowało to większą artystyczną otwartością i śmiałością do eksperymentów. Ponadto, mając więcej swobody i czasu, Jonathan Davis i spółka mogli też pozwolić sobie na nagrywanie materiału na analogowej taśmie, co zapewniło utworom dźwiękową głębię i ciekawą fakturę.
Korn stawił wyzwanie światu, gdy zaprezentował swój debiutancki album zatytułowany po prostu "Korn". Była to płyta pionierska dla całego gatunku.
Od tego czasu Korn sprzedał 40 mln albumów na całym świecie, zdobył dwie nagrody Grammy, koncertował w niemal każdym zakątku globu i ustanowił wiele rekordów, które prawdopodobnie nigdy nie zostaną pobite. Korn przesuwał granice rocka, alternatywy i metalu, pozostając zarazem filarem inspiracji dla legionów fanów oraz kolejnych pokoleń artystów.
Lista utworów:
CD EP Requiem Mass
1. Start The Healing (Requiem Mass Live)
2. Lost In The Grandeur (Requiem Mass Live)
3. Hopeless And Beaten (Requiem Mass Live)
4. Worst Is On Its Way (Requiem Mass Live)
5. Let The Dark Do The Rest (Requiem Mass Live)
CD
1. Forgotten
2. Let The Dark Do The Rest
3. The Healing
4. Lost in the Grandeur
5. Disconnect
6. Hopeless and Beaten
7. Peanance to Sorrow
8. My Confession
9. Worst Is On Its Way