Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

K.N. Haner - Rysunkowy chłopak

Flaga Polska 16 października 2019, środa
Autor: K.N. Haner
Wydawnictwo: Editio
Powieść

Pełna dramatyzmu i emocji powieść o zwykłej dziewczynie, którą spotyka wymarzonego mężczyznę.
Od tragicznej śmierci brata Diana z dnia na dzień popada w coraz większą depresję. Dziewczyna nie potrafi cieszyć się z czegokolwiek, a wypadek na uczelni sprawia, że ma ochotę ze wszystkiego zrezygnować, nawet z wymarzonych studiów artystycznych. Jest przekonana, że nie ma siły walczyć o swoją przyszłość, a tym bardziej o siebie. Wtedy poznaje Ryana. Ten jeden moment sprawia, że wszystko się zmienia. Mężczyzna wydaje się być idealny, pomaga jej odnaleźć radość życia i poradzić sobie z problemami.
Czasami jednak nic nie jest takie, jakim się wydaje. Chwile są ulotne, a czasu nie da się zatrzymać.
Czy Diana i Ryan zdołają oszukać przeznaczenie?
"Po przeczytaniu tej książki długo dochodziłam do siebie. To coś zupełnie innego, a zakończenie zwaliło mnie z nóg. Spodziewałam się niemal wszystkiego, jednak K. N. Haner znów postanowiła wszystkich zaskoczyć. Emocji zamkniętych w tej powieści nie da się opisać słowami. "
Kinga Litkowiec, instagram. com/rhythm_of_my_life_
"Dramatyczna, a jednocześnie romantyczna historia, którą K. N. Haner pięknie ubrała w słowa. Gwarantuję Wam, że "Rysunkowy chłopak" długo nie da o sobie zapomnieć, bo zakończenie po prostu wgniata w fotel!"
Izabela Dudziec, instagram. com/world_of_casie
""Rysunkowy chłopak" to powiew świeżości w polskim new adult. Ta książka zwali Was z nóg i długo nie pozwoli się podnieść. "
Emilia Zaręba, podrugiejstronieokladki6. blogspot. com
"W swojej nowej powieści K. N. Haner jak zwykle mnie nie zawiodła. Problemy bohaterów i niezwykle zaskakujące zakończenie sprawiły, że nie mogłam dojść do siebie. To oznacza tylko jedno: ta książka jest niesamowita! Polecam gorąco!"
Justyna Dziura, coraciemnosci. blogspot. com
"Niezwykła i chwytająca za serce historia, która niewątpliwie pozostanie w pamięci czytelników przez bardzo długi czas. K. N. Haner powraca z wyjątkową i zaskakującą powieścią, w której zatraciłam się bez reszty już od pierwszych stron. "Rysunkowy chłopak" to zdecydowanie jedna z lepszych książek tego roku! Gorąco polecam!"
Katarzyna Chrześcijan, instagram. com/kasia_recenzuje
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.