Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Kathleen Glasgow - You'd be Home Now

Flaga Polska 22 lutego 2023, środa
Autor: Kathleen Glasgow
Wydawnictwo: Jaguar
Inne

Przez całe życie mówiono Emory, kim jest. W mieście była postrzegana jako bogata dziewczyna, praprawnuczka założyciela młyna. W szkole słyszała, że jest młodszą siostrą seksownej Maddie Ward. W domu natomiast była przede wszystkim grzeczną, dobrą córką, opiekunką Joeya, starszego brata, ćpuna.
Ale w pewnym momencie wskutek dramatycznego wypadku życie rodzeństwa wywraca się do góry nogami...
Cztery miesiące później zaczyna się nowy rok szkolny. Emory idzie do trzeciej klasy, Joey wraca z odwyku, a całe miasteczko Mill Haven ciągle żyje tragicznym wydarzeniem. Nadal wszyscy chcą mówić Emory, kim jest, ale skoro tak wiele się zmieniło, może zmieniła się i ona? A może nigdy nie była taką osobą, za jaką ją uważano? Ludzie tyle czasu poświęcają na mówienie jej, kim jest – chyba nadeszła pora, żeby sama o tym decydowała. Mill Haven chciałoby, aby wszyscy byli jednowymiarowi, ale Emory zaczyna dostrzegać, że każdy jest bardziej skomplikowany, niż się na pozór wydaje. Jej brat, który może wcale nie jest całkiem "wyleczony", popularny chłopak, który mieszka po sąsiedzku, a przede wszystkim narkomani, spotykający się na obrzeżach miasta.
You'd Be Home Now Kathleen Glasgow ukazuje drogę poszczególnych członków rodziny do zrozumienia i pokochania się nawzajem za to, kim są, a nie za to, za kogo są uważani przez otoczenie.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.