Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Katarzyna Miller - Dziewczyny chcą więcej

Flaga Polska 25 kwietnia 2023, wtorek
Arysta: Katarzyna Miller
Wytwórnia: Agora S.A.
Reggae/Ska

"Dziewczyny chcą więcej" to drugi album muzyczny Katarzyny Miller - jednej z najbardziej znanych polskich psycholożek.
Na płycie wydanej nakładem nowopowstałego polskiego wydawnictwa Musicstarter słuchacze znajdą utwory liryczne, sentymentalne ale też wesołe i "kabaretowe". Nie zabraknie również tango, które artystka darzy szczególną sympatią oraz niecodziennych gości. Swój muzyczny udział w albumie mają Piotr Fronczewski, Janusz Chabior oraz dyrektor artystyczny projektu Maciej Szulc.
"To jest płyta o różnych miłościach. Nawet bym powiedziała tak: dwanaście rodzajów miłości, a może nawet więcej, bo w niektórych piosenkach na płycie tematem jest zmieniająca się miłosna sytuacja. Więc o miłości. O polityce mi się nie chce, o kwiatkach i ptaszkach też nie.
Muzyka daje mi energię, daje mi poczucie, że mam na co czekać. Cieszy mnie fakt, że moje wiersze zyskują w piosenkach swoje własne życie. " - tak artystka mówi o albumie.
Charyzmatyczna, odważna, dowcipna, pogodna i szczera - psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej, w lekki satyryczny sposób zwraca uwagę na błędne schematy, stereotypy i uprzedzenia w relacjach między dwójką ludzi.
Kasia jest autorką wszystkich tekstów oraz melodii, a aranżację swoich utworów powierzyła Maciejowi Szulcowi wokaliście oraz dyrektorowi artystycznemu albumu, pracującemu nad nimi w duecie z producentem muzycznym oraz multiinstrumentalistą Tomaszem "Harrym" Waldowskim.
Album powstał przy współpracy dystrybucyjnej z Agora S. A. oraz Agora Digital Music. Partnerami albumu są ZAIKS, Sens oraz Wydawnictwo Zwierciadło.
Katarzyna Miller– najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej.
Z urodzenia Łodzianka. Jej ukochaną szkołą aż do matury była "Trójka" przy parku. Z pasją działała w szkolnym teatrze. Od studiów Warszawianka. Ukończyła psychologię i filozofię na UW. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika "Zwierciadło". Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m. in. Chcę być kochana tak, jak chcę, Być kobietą i nie zwariować, Bajki rozebrane, Nie bój się życia, Instrukcja obsługi toksycznych ludzi, Kup kochance męża kwiaty, Mam faceta i mam... problem. Mieszka z mężem w Warszawie i Kazimierzu Dolnym, gdzie zbudowała dom. Śpiewa własne piosenki i pisze wiersze oraz limeryki.
Lista utworów:
1. Agatka
2. O rety!
3. Dziewczyny chcą więcej
4. Tamte noce
5. Musiałeś to powiedzieć
6. Jeśli to nie z Tobą
7. Nocne tango
8. On przychodzi z wiersza
9. Kocham
10. Nasze noce
11. Śmiech i łzy
12. Pięknie płynie czas