Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Kat Delacorte - Z ogniem we krwi

Flaga Polska 26 października 2022, środa
Autor: Kat Delacorte
Wydawnictwo: Insignis
Dla młodzieży

Wyjątkowy, trzymający w napięciu romans paranormalny! Wejdź w labirynt tajemniczych uliczek włoskiego Castello, miasta, w którym zasady ustalają skłócone klany, atmosfera aż wibruje od mrocznej magii, a grzechy przeszłości rzucają złowieszczy cień na teraźniejszość...
W Castello od pokoleń trwa brutalna wojna klanów. Jedność podzielonemu miastu zapewnia tajemniczy przywódca, zdeterminowany, by utrzymać w nim porządek i... "czystość". Bez względu na koszty.
Lilly jest zmuszona przeprowadzić się do Castello. Szybko poznaje tam zbuntowaną Lizę, ponurego Nica i wrażliwego Christiana – i od razu czuje, że łączy ją z nimi coś więcej. Lilly wie jednak, że w mieście, w którym miłość prowadzi do zguby, nie można nikomu ufać. Nawet sobie.
A kiedy co miesiąc przychodzą zrobić ci test krwi, lepiej być tylko i wyłącznie człowiekiem...
Lektura obowiązkowa dla fanów "These Violent Delights", "Mrocznych umysłów" i książek V. E. Schwab!
"Zaskakująco oryginalna. Czytelników wciągną bez reszty szalony konflikt walczących rodzin, zakazana moc i chwytający za serce romans. "
Lyndall Clipstone, autorka "Lakesedge"
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.