Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Kane Brown - Different Man

Flaga Polska 9 września 2022, piątek
Arysta: Kane Brown
Wytwórnia: Sony
Country

Pięciokrotnie nagrodzony AMA artysta i laureat Time100, Kane Brown wydaje długo oczekiwany trzeci album studyjny "Different Man".
Na albumie znajdzie się w sumie siedemnaście piosenek, w tym jego aktualny hit "Like I Love Country Music", współprodukowany utwór "Whiskey Sour", przebój #1 "One Mississippi", "Leave You Alone" i nowy singiel "Grand", który ma dziś swoją premierę. Dodatkowo album będzie zawierał dwanaście dodatkowych, jeszcze nieujawnionych piosenek. Artysta z okładki majowo-czerwcowego wydania "American Songwriter" ujawnił w wywiadzie szczegóły swojego nadchodzącego projektu, a także mówił o sławie, rodzinie i powrocie do swoich korzeni w swoim nowym muzycznym rozdziale.
Trzeci album studyjny Browna, "Different Man", jest kontynuacją "Experiment" (2018). Kane, uznany przez "New York Times" za "jedną z najbardziej elastycznych i obiecujących młodych gwiazd Nashville" oraz za jedną z najbardziej wpływowych osób 2021 w rankingu TIME100, wydał swój debiutancki i dwukrotnie platynowy album w grudniu 2016. Rok później przeszedł do historii jako pierwszy artysta na szczycie wszystkich pięciu głównych list przebojów Billboardu jednocześnie dzięki albumowi nr 1. "Kane Brown (Deluxe Version)" (13 tygodni!) oraz sześciokrotnie platynowym hitom "Heaven" i "What Ifs" z Lauren Alainą, odpowiednio trzecią i siódmą najczęściej odtwarzaną piosenką country wszechczasów. Co więcej, jego drugi platynowy album "Experiment" przyniósł dwukrotną platynę utworom "Lose It", "Good As You" i "Homesick". Jego EP-ka "Mixtape Vol. 1" pomogła mu zdobyć nominację do nagrody ACM za Album roku (2021) i wygraną ACM za Teledysk roku.
Lista utworów:
1. Bury Me in Georgia
2. Different Manfeat. Blake Shelton
3. Like I Love Country Music
4. Go Around
5. Grand
6. See You Like I Do
7. Thank God feat. Katelyn Brown
8. Leave You Alone
9. Riot
10. One Mississippi
11. Drunk or Dreamin'
12. Losing You
13. Whiskey Sour
14. Pop's Last Name
15. Devil Don't Even Bother
16. Nothin' I'd Change
17. Dear Georgia