Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Kaja Muszak - Coś wyjątkowego! Jak wyszywać napisy i wzory na wszystkie pory roku

Flaga Polska 10 listopada 2021, środa
Autor: Kaja Muszak
Wydawnictwo: Otwarte
Poradniki

Czytelniczki mojego bloga najczęściej pytają: "Jak wyszywać napisy?".
Każda kolejna technika hafciarska to nowy świat, który możemy odkryć, robiąc zaledwie kilka ruchów igłą i nicią. Podobnie jest z wyszywaniem napisów. Wystarczy nauczyć się zaledwie kilku podstawowych ściegów.
Coś wyjątkowego! to kontynuacja hafciarskiego poradnika "Coś pięknego!" – i nowa podróż z igłą i muliną w dłoni. Dzięki tej książce nauczysz się, jak pięknie wyszywać, a przede wszystkim jak stworzyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego – napisy posłużą personalizacji przedmiotów codziennego użytku, wzory świąteczne lub związane z porami roku mogą zachęcić do zrobienia oryginalnego prezentu.
Na niemal trzystu stronach znajdziesz informacje o tym, jak wyszywać napisy, jak je urozmaicać i nadawać im indywidualny charakter oraz jakie akcesoria będą ci do tego potrzebne. Pokażę ci zupełnie nowe ściegi, triki, a także techniki wypełniania powierzchni haftu czy barwienia tkanin. Ponadto dowiesz się, na czym polega tajemnica "ubranego" tamborka, a wszystko, o czym przeczytasz, będziesz mogła przećwiczyć na przygotowanych wzorach.
"Ponownie zapraszam cię do świata pełnego inspiracji!"
Kaja Muszak
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.