Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Kacey Musgraves - star-crossed

Flaga Polska 10 września 2021, piątek
Arysta: Kacey Musgraves
Wytwórnia: Universal
Country

Sześciokrotna laureatka nagród Grammy Kacey Musgraves ogłosiła swój czwarty, długo wyczekiwany studyjny album!
"star-crossed" ukaże się 10 września nakładem Interscope Records / UMG Nashville. Towarzyszący wydawnictwu film, wyreżyserowany przez Bardia Zeinaliego i z Musgraves w roli głównej, będzie można zobaczyć premierowo na platformie Paramount+ tego samego dnia.
"star-crossed" to pierwszy, nowy materiał od czasu wydania przełomowego dla artystki i uznanego przez krytyków na całym świecie "Golden Hour" z 2018 roku.
W ‘star-crossed: the film' reżyser Bardia Zeinali w towarzystwie Kacey Musgraves w niezwykły sposób przenoszą muzykę nagraną w studio na ekran. Za zdjęcia w produkcji odpowiedzialny jest operator Matthew Libatique znany z takich wielkich hitów jak "Narodziny Gwiazdy" czy "Czarny Łabędź". "Chcieliśmy by nasz film był epickim i kinowym wydarzeniem, bez zatracenia przy tym serca i emocji" – mówi Zeinali. "Chcieliśmy opowiedzieć historię Kacy w sposób fantastyczny i wzniosły, używając języka sztuki i mody" – dodaje. W 50-minutowym filmie, nakręconym w ciągu 10 dni w Los Angeles, pojawi się plejada gwiazd: zdobywcy Emmy Awards Eugene Levy, Victoria Pedretti (Once Upon Time in Hollywood, You), piosenkarka Princess Nokia, Symone (zwycięzca Ru Paul's Drag Race) czy komiczka Megan Statler.
Premiera ‘star-crossed: the film' już 10 września na Paramount+ (USA, Ameryka Łacińsa, Australia, kraje Nordyckie i Kanada). Fani spoza tych krajów będą mogli zobaczyć film na MTV w ponad 180 regionach. Film powstał we współpracy Interscope Records z UMG Nashville, Sandbox Entertainment i Golden Girl Productions.
Lista utworów:
star-crossed
good wife
cherry blossom
simple times
if this was a movie. .
justified
angel
breadwinner
camera roll
easier said
hookup scene
keep lookin' up
what doesn't kill me
there is a light
gracias a la vida