Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Joseph Trapanese - Arctic (Original Motion Picture Soundtrack)

Flaga Polska 25 stycznia 2019, piątek
Arysta: Joseph Trapanese
Wytwórnia: Sony
Filmowa

W środku arktycznej tundry dochodzi do katastrofy. Rozbija się samolot z jedynym pasażerem. Samotny podróżnik wyciąga ze zrujnowanej maszyny wszystko co może być potrzebne i rusza przed siebie, ale mimo swoich najlepszych starań, jałowy krajobraz oferuje mu niewielką nadzieję na ratunek.
Autorem muzyki do tego filmu jest amerykański kompozytor muzyki filmowej, aranżer i producent Joseph Trapanese, którego miłość do muzyki klasycznej i elektronicznej rozkwitła już w najmłodszych latach. Pochodzący z Los Angeles, pracował jako aranżer z największymi gwiazdami muzyki popularnej, elektronicznej a nawet hip-hopowej m. in z: Daft Pank, M83, Moby czy Kelly Clarkson.
To właśnie dzięki współpracy na pograniczu różnych światów muzyki powstały ścieżki do filmów "Tron: Legacy" oraz "Niepamięć".
W 2013 roku, ścieżka dźwiękowa do filmu "Niepamięć" została nominowana w kategorii: Odkrycie roku podczas World Soundtrack Academy Awards w Ghent, w Belgii. Zdobył nagrodę Harold Arlen Film and Television Award, oraz został odznaczony pierwszą doroczną nagrodą Jerrego Goldsmitha, przyznawaną przez Universytet Kalifornijski.
Lista utworów:
1. Life
2. Signal
3. Night
4. Icebox
5. Again
6. Response
7. Recovery
8. Morning
9. Supply
10. Chart
11. Tend
12. Mission
13. Box
14. Unexpected
15. Try
16. Cave
17. Storm
18. Shelter
19. Lost
20. Inevitable
21. End
22. Arctic
23. Hope