Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

John Williams - The Post (Original Motion Picture Soundtrack)

Flaga Polska 16 lutego 2018, piątek
Arysta: John Williams
Wytwórnia: Sony
Filmowa

Sony Classical zaprasza do wysłuchanai albumu "The Post (Original Motion Picture Soundtrack)". Dwoje wydawców dziennika "The Washington Post" Katherine Graham (Meryl Streep) i Ben Bradlee (Tom Hanks) staje na czele bezprecedensowego starcia amerykańskiej prasy z najwyższymi władzami, walcząc o prawo do ujawnienia szokujących tajemnic, przez cztery dekady ukrywanych przez najwyższe władze USA...
Autorem muzyki do tego obrazu wyreżyserowanego przez Stevena Spielberga, jest jeden z największych kompozytorów w historii kina - John Williams. To twórca, który otrzymał czterdzieści dziewięć nominacji do Oscara, a laureatem nagrody został pięciokrotnie (za muzykę do filmów: "Lista Schindlera", "Szczęki", "E. T. ", "Gwiezdne wojny, część IV: Nowa nadzieja" oraz adaptację musicalu "Skrzypek na dachu").
Otrzymał także wiele innych prestiżowych nagród, m. in. Saturna oraz dwadzieścia jeden statuetek Grammy, cztery Złote Globy czy nagrodę BAFTA. W 2009 został odznaczony przez prezydenta Baracka Obamę Narodowym Medalem Sztuki.
Lista utworów:
1. The Papers
2. The Presses Roll
3. Nixon's Order
4. The Oak Room, 1971
5. Setting The Type
6. Mother And Daughter
7. Scanning The Papers
8. Two Martini Lunch
9. Deciding To Publish
10. The Court's Decision And End Credits