Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

John Legend - Bigger Love

Flaga Polska 31 lipca 2020, piątek
Arysta: John Legend
Wytwórnia: Sony
Soul/RnB

Jedenastokrotny zwycięzca nagrody GRAMMY - John Legend prezentuje album "Bigger Love". John widzi to w ten sposób: świat powinien przypomnieć sobie sile miłości, a "Bigger Love" w tym pomoże. "W tych trudnych czasach niektórzy mogą się zastanawiać czy to ok, żeby śmiać się, tańczyć i być romantycznym. Ostatnio Afroamerykanie byli pokazywani w mediach z kolanami na szyjach, w żałobie lub podczas grupowych protestów. Wszyscy czujemy te same emocje. Ważne jest, żebyśmy nie przestawali pokazywać światu wszystkich aspektów bycia czarnoskórym i człowiekiem. Dzięki naszej sztuce jesteśmy w stanie to zrobić. Ten album to celebracja miłości, radości, nadziei oraz buntu, czyli rzeczy które sprawiają, że nasza kultura jest piękna" - powiedział John.
"Bigger Love" to album pełen emocji, radości, miłości, nadziei i delikatności. Projekt, na którym znalazło się 16 kawałków to połączenie popu, soulu, zmysłowego R&B, hip-hopu oraz ballad. Magazyn Rolling Stone napisał o tytułowym kawałku, że jest to "popowa piosenka, która idealnie nadaje się na parkiety... tryska radością nawet w tych trudnych czasach". Magazyn Billboard stwierdził, że singiel "Actions" "Może oznaczać coś innego dla każdego słuchacza, ale po raz kolejny Legend użył swojego głosu by nas zmotywować"i. MTV nazwało piosenkę "Conversations in the Dark" "Wyciskaczem łez" i dodało, że "John Legend pisze najpiękniejsze obietnice".
Album "Bigger Love", którego producentem wykonawczym jest Raphael Saadiq, zawiera kolaborację z takimi artystami jak: Jhene Aiko, Koffee, Rapsody, Gary Clark Jr. , Anderson . Paak, Oak Felder, Tayla Parx, Charlie Puth, Ryan Tedder, Teddy Geiger, DJ Camper, Ricky Reed, Julia Michaels, Digi, Cautious Clay, Di Genius. "Bigger Love" jest o niesieniu światła i miłości w czasach, które wydają nam się końcem świata.
Legend w oświadczeniu dla fanów powiedział "Nie mam złudzeń, że muzyka może ocalić świat lub rozwiązać światowe problemy, ale zawsze zwracałem się do muzyki, kiedy miałem cięższy okres i wiem że wielu z Was robiło tak samo. Dlatego nie mogłem się doczekać, aż zaprezentuje ten album światu. Zadebiutowałem w 2004 z albumem "Get Lifted". Teraz zbliża się lato 2020 i mam nadzieję, że ten album podniesie Was na duchu po raz kolejny, wypełni Wasze serca miłością, inspiracją i da Wam coś do czego można tańczyć, trzymać się za ręce i się kochać".
John Legend to zdobywca wielu platynowych płyt oraz nagród Grammy i Złotych Globów. Podczas swojej kariery artysta wypuścił sześć studyjnych albumów w tym Get Lifted (2004) i Love in the Future (2013). Jako społeczny aktywista John Legend stworzył ruch #FREEAMERICA, który ma za zadanie rozpoczęcie debaty na temat systemu więziennictwa w Stanach Zjednoczonych i pomocy niesłusznie oskarżonym.
Lista utworów:
1. Ooh Laa
2. Actions
3. I Do
4. One Life
5. Wild ft. Gary Clark Jr.
6. Bigger Love
7. U Move, I Move ft. Jhene Aiko
8. Favorite Place
9. Slow Cooker
10. Focused
11. Conversations in the Dark
12. Don't Walk Away ft. Koffee
13. Remember Us ft. Rapsody
14. I'm Ready ft. Camper
15. Always
16. Never Break