Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Jessie Ware - That! Feels Good!

Flaga Polska 28 kwietnia 2023, piątek
Arysta: Jessie Ware
Wytwórnia: Universal
Pop

Jessie Ware prezentuje piąty album studyjny "That! Feels Good!". Na albumie najnowsze single – "Free Yourself" oraz "Pearls" – piosenki w ponadczasowym, funkowym klimacie lat 70-tych, wyprodukowane przez Cofee, Clarence JR, Sarę Hudson oraz legendarnego Stuarta Price'a.
"That! Feels Good!" to następca znakomicie przyjętego na świecie i w Polsce albumu "What's Your Pleasure?", z którego pochodzą takie nagrania jak "Save a Kiss", "Spotlight" oraz "Remember Where You Are" (utwór, który do swojej noworocznej playlisty dodał sam Barack Obama!).
Jessie Ware jest obecnie jedną z najbardziej rozpoznawalnych brytyjskich wokalistek. Ma na koncie ponad 2, 4 miliarda globalnych streamów, kilka uznanych przez krytyków tras koncertowych, w tym niezapomniane występy na Glastonbury Festival i Primavera Sound. Często pojawia się również na koncertach w Polsce. W 2022 roku wystąpiła dla polskiej publiczności jako headliner Open'er Festival. W tym samym roku artystka supportowała Harry'ego Stylesa w ramach jego trasy koncertowej po USA.