Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Jan Niezbendny - Greatest Hits

Flaga Polska 10 grudnia 2021, piątek
Arysta: Jan Niezbendny
Wytwórnia: e-Muzyka /Sklep S.P Records
Reggae/Ska

Album Jana Niezbendnego, zatytułowany "Greatest Hits" - to dwupłytowe wydawnictwo utrzymane w konwencji słuchowiska radiowego. Na płycie pojawi się cała plejada gości - między innymi Kazik Staszewski, Paprodziad, Czesław Mozil, Adam Asanov z formacji Piersi, Sonia Bohosiewicz, Kazik Staszewski, GrubSon, Stanisław Leszczyński, a także zespoły NeoKlez i Lej Mi Pół. Taki dobór gości gwarantuje niesamowita różnorodność stylistyczną i szaloną podróż przez różne światy muzyczne.
Premierę zapowiadały dwa utwory - pierwszy z nich, "Upadek", z tekstem Jana Niezbendnego (Michała Rycerza) i Kazika Staszewskiego to gorzkie wyznanie artysty rozczarowanego, załamanego. Tak intymnego wyznania Kazika fani dawno już nie słyszeli, a kontrast z Janem Niezbendnym - wykonawcą znanym dotąd z utworów prześmiewczych, ironicznych - dodatkowo wstrząsa.
Drugi singiel promocyjny - "Nie uciekaj, a nie ucieknie" z gościnnym udziałem Paprodziada i Kubanki to utwór, pobrzmiewa letni chill, słoneczny optymizm i pulsuje wakacyjny klimat. Klimatyczny wokal Paprodziada i Jana Niezbednego buduje klimat idealny do wakacyjnej imprezy!
Jan Niezbendny & WHOREkiestra - laureaci pierwszej nagrody audycji "Akademia Rozrywki" w Programie Trzecim Polskiego Radia za najlepszy utwór kabaretowy. Twórcy internetowych hitów , w tym m. in. "To było chyba wesele" , "Wyjeb. . ne mam na ZUS", "Spotkajmy się przy groszku".
Półfinalista talent show "Must Be The Music".