Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Izabela Frankowska-Olech, Izabela Sztandera - Ćwiczenia z tulenia na pierwsze 52 tygodnie z dzieckiem

Flaga Polska 5 czerwca 2019, środa
Autor: Izabela Frankowska-Olech, Izabela Sztandera
Wydawnictwo: Społeczny Instytut Wydawniczy Znak
Inne

Pierwsze miesiące z maluszkiem pełne są zupełnie nowych uczuć, zwyczajów i doświadczeń. To niepowtarzalny czas dla was, w którym warto wspólnie cieszyć się bliskością.
"Ćwiczenia z tulenia" to nietypowy poradnik – na 52 kartach znajdziesz proste wskazówki i pomysły do wykorzystania w kolejnych tygodniach od narodzin do roczku. Postaw kalendarz w pokoju dziecięcym i w każdej chwili czerp inspirację do wspólnej rozwijającej zabawy. Od prawidłowego podnoszenia noworodka, przez masaż dla niemowląt i noszenie w chuście, aż po zabawne ćwiczenia ruchowe. Do tych aktywności nie potrzebujesz wiele. Wystarczy poduszka, prześcieradło, a najczęściej: po prostu twoje ciało – dotyk, uśmiech i kontakt wzrokowy to podstawa!
Autorki (znane jako mamodlaciebie. pl i maminiec. eu, założycielki mlekoteka. pl i myohana. pl) na co dzień jako fizjoterapeutki i certyfikowane doradczynie wspierają rodziców w gabinecie, w domu i podczas warsztatów. W "Ćwiczeniach z tulenia"zebrały swoje najlepsze, sprawdzone metody. Dzięki nim:
lepiej poznasz swojego malucha i wzmocnisz waszą więź,
wspomożesz rozwój ruchowy dziecka,
poczujesz się pewnie i kompetentnie w roli rodzica,
poczujesz, co to rodzicielstwo bliskości.
Idealny prezent dla świeżo upieczonych rodziców!
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.