Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Imagine Dragons - Origins

Flaga Polska 9 listopada 2018, piątek
Arysta: Imagine Dragons
Wytwórnia: Universal
Rock

Imagine Dragons to niepowstrzymana siła. Poprzedni album zespołu, wydany w 2017 roku "Evolve", ma już ponad 8 miliardów streamów na całym świecie, a także zbliża się do statusu poczwórnej platyny w Polsce. Muzycy, zamiast spoczywać na laurach, przygotowali nowy album!
Pierwsze utwory promujące "Origins" to okupujący szczyty list przebojów "Natural" oraz "Zero" – utwór, który został nagrany specjalnie na potrzeby filmu "Ralph Demolka w internecie". Jak zapowiadają muzycy Imagine Dragons, ich najnowsze wydawnictwo to siostrzany album "Evolve". – Szukamy nowych terytoriów, ale nie zapominamy o korzeniach. Kiedy tworzymy, nie stawiamy sobie żadnych granic i zasad. Zawsze jesteśmy podekscytowani kiedy możemy nagrywać coś nowego i brzmiącego inaczej niż dotychczas – mówi lider zespołu, Dan Reynolds.
Za produkcję "Origins" odpowiadają Joel Little (Lorde, Khalid), Mattman & Robin (Selena Gomez, Carly Rae Jepsen) oraz John Hill (Florence + the Machine). Imagine Dragons jak zwykle z niezwykłą swobodą łączą elementy rocka, hip-hopu, popu i folku. Podobnie jak w przypadku dotychczasowych wydawnictw, ważną rolę odgrywają teksty – często poruszające bolesne tematy, jednak dające nadzieję oraz inspirację.
Lista utworów:
1. Natural
2. Track 2
3. Track 3
4. Track 4
5. Track 5
6. Track 6
7. Zero
8. Track 8
9. Track 9
10. Track 10
11. Track 11
12. Track 12