Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

iCloud

Flaga 12 października 2011, środa
Twórca: Apple
Internet

Czym jest iCloud?
iCloud przechowuje Twoją muzykę, zdjęcia, apki, kalendarze, pliki itd. I przekazuje je do Twoich urządzeń za pomocą bezprzewodowej technologii Push. To najprostszy sposób zarządzania materiałami. Bo nie wymagający żadnego zarządzania.

Strumień zdjęć.
Gdy zrobisz zdjęcie, iCloud automatycznie prześle jego kopię do wszystkich Twoich urządzeń za pomocą technologii Push.

Muzyka, aplikacje i książki.
Gdy kupisz coś na jednym urządzeniu, iCloud automatycznie prześle to na wszystkie pozostałe.

Dokumenty.
Na wszystkich urządzeniach masz do dyspozycji tę samą wersję dokumentu.

Twoje materiały. Na wszystkich Twoich urządzeniach.
iCloud to o wiele więcej niż wirtualny dysk twardy w sieciowej chmurze. Jest to usługa, która zapewnia Ci łatwy, bezproblemowy dostęp do wszelkich Twoich materiałów ze wszystkich Twoich urządzeń. iCloud przechowuje te materiały, tak że zawsze możesz skorzystać z nich na iPadzie, telefonie iPhone, iPodzie touch, komputerze Mac lub PC. Zapewnia Ci błyskawiczny dostęp do muzyki, aplikacji, najnowszych zdjęć i nie tylko. A do tego dba o aktualizację i synchronizację poczty, kontaktów i kalendarzy między wszystkimi Twoimi urządzeniami. Bez synchronizacji. Bez porządkowania i kopiowania. Krótko mówiąc, bez zawracania głowy. iCloud robi wszystko za Ciebie.

Coś za nic? Owszem, i to całkiem sporo.
Gdy zarejestrujesz się w usłudze iCloud, automatycznie dostaniesz bezpłatnie 5 GB miejsca. A to naprawdę dużo, zwłaszcza że iCloud w bardzo inteligentny sposób przechowuje Twoje materiały. Zakupione utwory muzyczne, aplikacje i książki oraz Strumień zdjęć nie zajmują przydzielonego bezpłatnego miejsca. Możesz je wykorzystać na pocztę, dokumenty, Rolkę z aparatu, informacje o kontach, ustawienia i inne dane aplikacji. A ponieważ te dane nie zajmują aż tak dużo miejsca, 5 GB to naprawdę duży zapas.