Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Horizon: Zero Dawn

Flaga Polska 1 marca 2017, środa
Flaga Europa 1 marca 2017, środa
Flaga Stany Zjednoczone 28 lutego 2017, wtorek
Producent: Guerrilla Games
Wydawca: Sony Computer Entertainment
PC PS4

Nowa era ludzkości
W bogatym, żywym, postapokaliptycznym i otwartym świecie gigantyczne, zmechanizowane stworzenia przemierzają obszary, które wydarły ludzkości.

Z biegiem czasu gatunek ludzki cofnął się do epoki zbieracko-łowieckiej, jego przedstawiciele żyją pośród olbrzymich lasów, masywnych łańcuchów górskich i malowniczych ruin dawnej cywilizacji, a prymat w tym świecie wiodą bezwzględne i nieokiełznane maszyny.

Wcielasz się w Aloy, wytrawną łowczynię, która musi polegać na szybkości, sprycie i zwinności, by przeżyć i ochronić swoje plemię przed maszynami dysponującymi potężną siłą i równie potężnymi rozmiarami. Mimo niewielkich szans na powodzenie, wyruszasz w porywająca i emocjonującą wyprawę, której celem jest odkrycie tajemnic zapomnianej cywilizacji, odnalezienie pozostawionych przez nią starożytnych artefaktów i zdobycie zaawansowanych technologii, które przesądzą o losie planety oraz całej ludzkości.

Tętniący życiem postapokaliptyczny świat
Przemierz każdy skrawek krainy pełnej pradawnych ruin i tajemniczych budynków, aby poznać swoją przeszłość i rozwikłać liczne zagadki tych zapomnianych ziem. W jaki sposób maszyny doszły do władzy? Jaki jest ich cel i co się stało z poprzednią cywilizacją?

Zderzenie natury ze światem maszyn
Zbadaj tętniący życiem, naturalnie piękny świat, zamieszkany przez zachwycające, nowoczesne maszyny. Poprowadź Aloy przez dynamicznie zmieniające się środowisko, zapewniające nieustanną eksplorację i emocjonującą rozgrywkę.

Wygraj mimo wszystko
Zmierz się z nadludzką siłą i ogromnymi rozmiarami maszyn dzięki szybkości i sprytowi Aloy. Aby pokonać znacznie większego i bardziej rozwiniętego technicznie przeciwnika, Aloy musi wykorzystać całą swoją wiedzę, inteligencję i zwinność – w przeciwnym razie nie zdoła przeżyć.

Nowoczesny otwarty świat
Wędruj po lasach, których poziom szczegółowości rzuci cię na kolana, podziwiaj okazałe szczyty górskie oraz niesamowite ruiny dawnej cywilizacji i podróżuj po świecie z systemem zmiany pogody oraz pełnym cyklem dnia i nocy.