Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Henry Jackman - Pokémon Detective Pikachu (Original Motion Picture Soundtrack)

Flaga Polska 31 maja 2019, piątek
Arysta: Henry Jackman
Wytwórnia: Sony
Filmowa

Historia rozpoczyna się w momencie, gdy niezrównany prywatny detektyw Harry Goodman znika w niewyjaśnionych okolicznościach, a jego 21-letni syn Tim próbuje ustalić, co się wydarzyło.
W śledztwie pomaga mu były partner Harry'ego - detektyw Pikachu, przezabawny, dowcipny i uroczy Pokémon, który potrafi wprawić w osłupienie nawet samego siebie. Tim i Pikachu, którzy odkrywają, że są w stanie się ze sobą porozumiewać, łączą siły, aby rozwikłać tajemniczą zagadkę, przeżywając jednocześnie trzymającą w napięciu przygodę. Wspólnie poszukują poszlak, przemierzając rozświetlone neonami ulice Ryme City - rozległej, nowoczesnej metropolii, w której ludzie i Pokémony żyją tuż obok siebie w hiperrealistycznym świecie. Spotykają na swojej drodze różne Pokémony i odkrywają wstrząsający spisek, który może położyć kres tej harmonijnej koegzystencji i zagrozić całemu światu Pokémonów.
Autorem muzyki jest Henry Jackman, klasycznie wykształcony kompozytor muzyki filmowej, w rewolucyjny sposób łączący muzykę klasyczną z elementami muzyki klubowej i elektronicznej. Jest autorem muzyki do wielu filmów reprezentujących szeroką paletę gatunków: "Captain Phillips", "X-Men: First Class", "Henryk IV", "Ralph Demolka", "Kot w butach", "Kick Ass", "Turbo", "To już jest koniec", "G. I. Joe: Retaliation", "Abraham Lincoln Łowca wampirów", "Człowiek na krawędzi", "Miś Puchatek", "Podróże Guliwera", "Potwory kontra Obcy".
Lista utworów:
1. Mewtwo Awakes
2. Catching a Cubone
3. Bad News
4. Howard Clifford
5. Ryme City
6. A Key to the Past
7. Aipom Attack
8. On the Case
9. Childhood Memories
10. Buddies
11. The Interrogation of Mr. Mime
12. The Roundhouse
13. Pikachu vs. Charizard
14. Embrace
15. Digging Deeper
16. Unauthorized Access
17. Greninja & Torterra
18. The Forest of Healing
19. Shock to the System
20. Save the City
21. True Colors
22. Merge to One
23. Game On
24. Ditto Battle
25. Howard Unplugged
26. Epiphany
27. Together