Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Helado Negro - Far In

Flaga Polska 19 listopada 2021, piątek
Arysta: Helado Negro
Wytwórnia: Sonic Distribution
Alternatywa

Roberto Carlo Lange, znany jako Helado Negro, wydał ‘Far In' – swój nowy, piętnastoutworowy album, który jest jego siódmym pełnowymiarowym wydawnictwem nagranym jako Helado Negro i pierwszym wydanym dla 4AD. 'Far In' zawiera single 'There Must Be A Song Like You', 'La Naranja', 'Outside the Outside' oraz 'Gemini And Leo'.
Kiedy Roberto Carlos Lange, zaczął pisać 'Far In' zaraz po wydaniu 'This is How You Smile', nie mógł przewidzieć, że wkrótce będziemy musieli nauczyć się jak pozostać w domu i być gwiazdami naszych domowych parkietów z intymnymi i internetowymi społecznościami. Tytułowa para w "Gemini i Leo" zostaje w domu, by odkryć siebie na nowo przy muzyce przywołującej młodość Roberto, który dorastał na południowej Florydzie, słuchając klubowych brzmień lat 80. , które było potem samplowane w hip hopie lat 90-tych. Wizje przeszłości i przyszłości spotykają się w euforii perkusji, funkowej linii basu, w galaktycznym zawirowaniu ciepłych i syntezatorów i jasnych wokali.
"Nie uciekniesz na zewnątrz, musisz iść do wewnątrz" - Roberto snuje refleksje na temat swojego epickiego albumu Helado Negro w tych niezwykłych czasach, zestawiając mrok nieznanego z otwartością, przyjemnością i rozwojem. Przez całą karierę Roberto, wyimaginowane istoty, duchy i nawiedzone maszyny pojawiają się w opowieściach science-fiction i w jego własnych urojeniach. Na 'Far In' Roberto mówi, że "celebruje duchy", mając przyjemność i swobodę dalszego podążania za metafizyką.
Lista utworów:
1. Wake Up Tomorrow (feat. Kacy Hill)
2. Gemini and Leo
3. Purple Tones
4. There Must Be A Song Like You
5. Aguas Frías
6. Aureole
7. Hometown Dream
8. Agosto (feat. Buscabulla)
9. Outside the Outside
10. Brown Fluorescence
11. Wind Conversations
12. Thank You For Ever
13. La Naranja
14. Telescope (feat. Benamin)
15. Mirror Talk