Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Harry Potter for Kinect

Flaga Polska 12 października 2012, piątek
Flaga Europa 12 października 2012, piątek
Flaga Stany Zjednoczone 9 października 2012, wtorek
Producent: WB Games
Wydawca: WB Games
Xbox 360

Najnowsza gra o Harrym Potterze dostępna wyłącznie na konsolę Xbox 360 z technologią Kinect pozwoli graczom doświadczyć nauki w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie jak nigdy dotąd! Dzięki innowacyjnemu zastosowaniu technologii Kinect każdy gracz będzie mógł zeskanować swoją twarz i stworzyć czarodziejskiego awatara na swoje podobieństwo - a potem grać nim w grze. Używając tylko swoich dłoni i głosu gracze będą uczęszczali na zajęcia w Hogwarcie, spotykali profesorów, uczniów i przyjaciół, toczyli czarodziejskie pojedynki, warzyli mikstury, a nawet latali na miotle w meczach Quiddtcha.

Cechy gry:
• Stwórz czarodzieja na swoje podobieństwo i wciel się w niego w grze - wszystko dzięki technologii skanowania Kinect.

• Doświadcz niezapomnianych chwil znanych z filmów i książek - od wyborów różdżki u Olivandera, poprzez ceremonię przydziału do konkretnego domu w Hogwarcie, aż do ostatecznej walki z Sam-Wiesz-Kim.

• Rzucaj czary wykonując poprawne ruchy ręką i wołając odpowiednie zaklęcia.

• Doskonal swoje czarodziejskie zdolności oraz umiejętności warzenia eliksirów i walki z innymi czarodziejami, by odblokowywać kolejne lekcje w świecie magii.

• Pokonaj przyjaciół w licznych mini-grach lub łącz z nimi siły w trybie kooperacji.

• Skacz, unikaj i schylaj się, by nie trafiły cię konary Bijącej Wierzby, walcz z niebezpieczny chochlikami, broń się przed przerażającymi Dementorami, pływaj między Druzgotkami i strącaj innych z mioteł podczas meczów Quidditcha.