Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Halsey - Manic

Flaga Polska 17 stycznia 2020, piątek
Arysta: Halsey
Wytwórnia: Universal
Pop

"Manic" to następca świetnie przyjętego "Hopeless Fountain Kingdom" z 2017 roku. Na nowym albumie znajdzie się m. in. wielki hit "Without Me", który w USA pokrył się platyną już pięciokrotnie.
Od 2015 roku Halsey zdążyła zgromadzić ponad 23 miliardy streamów i sprzedała ponad 9 mln egzemplarzy albumów na całym świecie. Koncertowała na pięciu kontynentach, była nominowana do Grammy i pojawiła się na okładkach licznych magazynów – m. in. "Rolling Stone", "Forbes", "Nylon", "Cosmopolitan", "Playboy" czy "Billboard". Debiutowała krążkiem "Badlands" w 2015, który w USA ma status platyny. "hopeless fountain kingdom" (2017) po premierze trafiło na szczyt Billboard 200. Krążek promowały single "Now or Never" (podwójna platyna) i "Bad at Love" (czterokrotna platyna).
"Without Me" nie tylko ma tytuł pięciokrotnej platyny, ale również zapewnił Halsey tytuł artystki, która najdłużej utrzymywała się w top 10 Billboard Hot 100 w XXI wieku. Niedawno Halsey razem z Future gościnnie pojawiła się w utworze "Die for Me" na nowej płycie Post Malone'a.