Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Guillem Balagué - BARCA. Ilustrowana historia FC Barcelony

Guillem Balagué - Barca. Illustrated History
Flaga Polska 4 listopada 2015, środa
Autor: Guillem Balagué
Wydawnictwo: SQN
Inne

Magia Barçy zaklęta w fotografii

Znana z wysublimowanego stylu gry. Kojarzona z legendarnymi postaciami. Zapamiętana ze spektakularnych triumfów. Dbająca o piękne dziedzictwo. Po prostu Barça. Coś więcej niż klub.

Ta książka wyjaśnia jej fenomen: zaangażowanie fanów, wielkość piłkarzy oraz przywiązanie do katalońskiej kultury. Wszystko to, co sprawia, że FC Barcelona jest wyjątkowa, jedyna. Niepowtarzalna.

Oficjalna klubowa kronika, będąca zapisem dziejów sławnej w całym świecie sportowej instytucji. Pełen unikatowych zdjęć album, który powinien znaleźć się na półce każdego culé. Prawdziwego culé.

"Barcelona dała mi wszystko, dała mi szansę, kiedy nikt inny nie dawał. Nigdy nie pragnąłem grać dla innej drużyny. Będę tutaj tak długo, jak tylko będą mnie chcieli. "
Lionel Messi

"Nie mam słów, nie mogę prosić o więcej. Pożegnać się w ten sposób, wygrywając Ligę Mistrzów i tryplet, to coś spektakularnego. "
Xavi

"Barça to miejsce zjednoczenia i spotkania wielu osób zakochanych w tym klubie. Począwszy od ochroniarza, który witał nas z uśmiechem na ustach, powodując, że nasz dzień od razu nabierał kolorów. Poznałem tam wielu dobrych ludzi, skromnych, szczęśliwych, że mogą należeć do tego klubu. To najlepszy przykład tego, czym jest Barça. "
Ronaldinho

"Potrafię wybaczyć każdy błąd, nie wybaczę natomiast nikomu, kto Barcelonie nie odda serca i duszy. "
Pep Guardiola

"Barcelona to coś więcej niż klub. Barcelona to więcej niż miejsce, gdzie idziesz w niedzielę obejrzeć spotkanie, więcej niż każda z tych rzeczy. To duch zakorzeniony w każdym z nas, barwy, które kochamy ponad wszystko. "
Narcís de Carreras, prezydent klubu