Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

GRID 2

Flaga Polska 31 maja 2013, piątek
Flaga Europa 31 maja 2013, piątek
Flaga Stany Zjednoczone 28 maja 2013, wtorek
Producent: Codemasters
Wydawca: Codemasters
PC PS3 X360

Dołącz do elity w „World Series Racing", gdzie w poszukiwaniu nowej ikony sportów motorowych w jedno splatają się najlepsze samochody, czołowi kierowcy i najciekawsze wydarzenia. Poznaj swoje ograniczenia i pokonaj je. Bądź gotów na ponowny udział w wyścigu.

W GRID 2 gracze będą mieli możliwość ścigania się jednym z wielu supersamochodów reprezentujących ostatnie cztery dekady motosportu. Od miejskich wyścigów w Paryżu, Abu Dabi i Chicago, przez licencjonowane tory wyścigowe, aż po słoneczne wybrzeże Kalifornii, gra przeniesie nas w świat najbardziej emocjonujących i dających tony radości wyścigów.

Tryb kariery w GRID 2 postawi przed graczami wiele wyzwań i będzie od nich wymagał bycia szybkim, pierwszym na mecie oraz zostania najsławniejszym kierowcą w świecie motosportu. W tym trybie należy spodziewać się agresywnej walki na torze z kierowcami sterowanymi zaawansowaną sztuczną inteligencją. Wychodząc z modelu prowadzenia samochodu użytego w pierwszym GRIDzie, powstał nowy nazwany "TrueFeel Handling System", który używa zaawansowanej fizyki prowadzenia samochodu i gwarantuje zarówno dostępność dla wszystkich graczy jak i symulacyjny charakter, dzięki któremu nawet najlepsi będą czuli wyzwanie.

GRID 2 to również nowy standard dla wyścigów w trybie multiplayer z odmienną i obszerną rozgrywką oraz unikalnym systemem zdobywania doświadczenia. Wiele możliwości modyfikacji oraz integracja z RaceNet - internetowym portalem Codemasters Racing zrzeszającym wyścigowe community graczy - pozwolą na dalsze zanurzenie się w nowy świat motosportu w GRID 2.