Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Gill Paul - Rywalki

Flaga Polska 26 stycznia 2022, środa
Autor: Gill Paul
Wydawnictwo: Mando
Powieść

Historia o wielkiej miłości, namiętnościach, pasji, zdradzie i tragedii Jackie Kennedy, pierwsza dama, ikona mody i ulubienica Ameryki nie jest szczęśliwa ze swoim nadmiernie ambitnym i niewiernym mężem. Kiedy więc dostaje propozycję spędzenia wakacji na luksusowym jachcie miliardera, zgadza się na podróż, która ostatecznie odmieni jej życie. Czy na lepsze?
Maria Callas jest najlepszą sopranistką na świecie, choć musi walczyć z nieprzychylną prasą i naciskami męża, który jednocześnie jest jej menadżerem. U szczytu swojej kariery operowej spotyka najbogatszego człowieka na świecie, Ariego Onassisa. Tak rodzi się miłość i wydaje się, że przetrwa wszystko...
Losy Jackie i Marii powoli zaczynają się ze sobą splatać, a tym, co je łączy, jest uczucie do tego samego mężczyzny. Czarująca pierwsza dama i wybitna śpiewaczka operowa – rywalizacja, która wstrząsnęła światem.
"Absolutnie wyborna!Niezwykle urzekająca powieść Gill Paul doskonale obrazuje triumfy
i tragedie dwóch niezwykłych i skomplikowanych kobiet, których losy splatają się ze sobą
w zaskakujący i destrukcyjny sposób. Rywalkito doskonała beletrystyka historyczna. "
"The New York Times"

"Ta powieść to zakulisowe spojrzenie na rywalizację dwóch najbardziej olśniewających kobiet na świecie, które zawróciły w głowie jednemu z najbogatszych i najbardziej fascynujących mężczyzn wszech czasów. Wyśmienita!"
"USA Today"

"Znakomita książka, której akcja rozciąga się od lat pięćdziesiątych po siedemdziesiąte,
obfitując we wspaniałe scenerie ekskluzywnych miejsc dostępnych tylko sławnym i bogatym. W niezwykły sposób zgłębia losy dwóch skomplikowanych, wpływowych kobiet–Jackie Kennedy i Marii Callas. "
Dinah Jefferies
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.