Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Gary Susman, Jeannine Dillon, Bryan Cairns - Friends. Przyjaciele na zawsze. Ten o najlepszych odcinkach

Gary Susman, Jeannine Dillon - Friends Forever
Flaga Polska 28 października 2020, środa
Autor: Gary Susman, Jeannine Dillon
Wydawnictwo: SQN
Literatura Faktu

"Przyjaciele" to serial o sześciorgu młodych nowojorczykach, którzy wspólnie mieszkają, zakochują się w sobie i ze sobą zrywają, a przy tym raz po raz pakują się w przeróżne zabawne sytuacje. Stał się inspiracją dla dziesiątków innych seriali o grupach znajomych, które zdobywały serca widzów na długo po tym, jak Przyjaciele zeszli ze sceny. Żadna z tych produkcji nie doścignęła jednak pierwowzoru, który wykreował nowe trendy i wprowadził do języka kultowe dziś powiedzonka. Serial Przyjaciele stał się potężnym zjawiskiem kulturowym, a grający w nim aktorzy cieszą się dziś światową sławą.
"Friends. Przyjaciele na zawsze" zabiera fanów na plan filmowy. Na tle kadrów z poszczególnych odcinków cytuje fragmenty wywiadów z twórcami, scenarzystami i aktorami. To bogato ilustrowany przewodnik, który bawi do łez, przypominając najzabawniejsze sceny i najbardziej chwytliwe serialowe odzywki. Nikogo chyba nie dziwi, że czytelnicy "TV Guide" okrzyknęli aktorów grających w Przyjaciołach najlepszą obsadą komediową wszech czasów ani że najróżniejsze magazyny – w tym "Vanity Fair" – zaliczały tę produkcję do najlepszych sitcomów w historii.
Minęło już 25 lat, odkąd serial "Przyjaciele" po raz pierwszy pojawił się na ekranach, a mimo to jego niesłychana popularność i rzesza wiernych fanów w ogóle nie maleje. Przyjaciele na zawsze zmienili popkulturę i z całą pewnością jeszcze przez lata będą nas zachwycać i fascynować.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.