Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Gabrielle Bernstein - Szczęśliwa przyszłość. Uwolnij się od traum

Flaga Polska 8 lutego 2023, środa
Autor: Gabrielle Bernstein
Wydawnictwo: Kobiece
Poradniki

Kim możesz się stać, uwalniając się od lęku? Autorka bestsellerów "New York Timesa" Gabrielle Bernstein wytycza ścieżkę do uleczenia traumy, oduczenia się lęku i przypomnienia sobie miłości.
Jak by to było codziennie budzić się bez niepokoju, spoglądać na swoją przeszłość z większą świadomością zamiast z żalem, czuć szczęście i spokój? Możesz tego dokonać, a Gabrielle Bernstein wskaże ci drogę.
Gabby jest uwielbianą przez czytelników nauczycielką duchową, mówczynią motywacyjną i katalizatorem głębokich przemian. W tej książce prezentuje najgłębsze ze swoich dotychczasowych przesłań: plan przekształcenia wszelkiego bólu z przeszłości w nową moc i wolność.
Dzięki tej książce:
Dowiesz się, dlaczego większość ludzi odtwarza wzorce, które ich unieszczęśliwiają, i co można z tym zrobić.
Poznasz dziewięć transformujących technik osiągania spokoju i głębokiego szczęścia (począwszy od metod "wychowywania" samego siebie, a skończywszy na metodach pracy z ciałem, służących uwolnieniu zablokowanej energii traumy).
Zmienisz sposób myślenia, co może przynieść ci wiele korzyści, nawet po kilkudziesięciu latach rozwoju osobistego.
Nauczysz się nawiązywać kontakt z przerażającymi aspektami siebie i poczujesz większą wolność niż kiedykolwiek wcześniej.
"Gabby po raz kolejny pokazuje nam, w jaki sposób, wędrując ścieżką ciemności, dochodzić do wewnętrznego światła. Nie boi się schodzić z nami w przestrzenie, w których odkrywamy osierocone części nas samych. Jest nauczycielką, która swoim przykładem przypomina, że dostrzeżona, zaopiekowana i zintegrowana trauma uczyni nas pełnymi. Pełnymi odwagi, siły i miłości".
Joanna Chmura
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.