Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

FIFA 16

Flaga Polska 24 września 2015, czwartek
Flaga Europa 25 września 2015, piątek
Flaga Stany Zjednoczone 22 września 2015, wtorek
Producent: EA Sports
Wydawca: Electronic Arts
PC PS3 PS4 X360 XOne

FIFA 16 — Graj piękną piłkę
FIFA 16 to innowacje na całym boisku, dzięki którym gra będzie bardziej wyrównana, realistyczna i emocjonująca. Możesz grać tak, jak lubisz, na jeszcze wyższym poziomie. Uzyskasz większą pewność w obronie, przejmiesz kontrolę nad środkiem pola i stworzysz więcej niezapomnianych akcji niż kiedykolwiek wcześniej. Z przyjemnością informujemy też, że obok najsłynniejszych piłkarzy i najlepszych klubów z całego świata, w nowej odsłonie serii FIFA pojawi się również rodzima Ekstraklasa. Do tego przełomowe i bezprecedensowe zmiany w polskim komentarzu i odwieczne pytanie: kto pojawi się na okładce? Więcej szczegółów już wkrótce! FIFA 16 — Graj piękną piłkę.

PEWNOŚĆ W OBRONIE
Gra FIFA 16 pozwala bronić dostępu do swojej bramki z większą pewnością siebie i daje więcej swobody w poruszaniu się obrońcą. Możesz polegać na kolegach z zespołu, którzy będą wspierać Twoje wysiłki działając jako jeden zgrany zespół. Do tego cała linia defensywna będzie lepiej reagować na groźne rajdy przeciwnika, zapewniając w efekcie większą równowagę między grą ofensywną i defensywną.

Zwinność obrońców
Wykorzystaj 25 nowatorskich zmian w systemie poruszania się, aby skuteczniej pilnować uzdolnionych napastników. Zwinni obrońcy mogą lepiej się ustawiać, skracać pole gry i szybko zmieniać kierunek biegu, aby zawsze być blisko przeciwnika. Ciesz się większą swobodą ruchu i efektywniej rozbijaj ataki rywali.

Współpraca w obronie
Broń jako zespół i wygrywaj jako zespół. Teraz możesz polegać na kolegach z zespołu, którzy będą Cię asekurować i uzupełniać luki w linii obrony, gdy ruszysz w stronę przeciwnika. Nowa sztuczna inteligencja obrońców pozwala piłkarzom lepiej identyfikować zagrożenia stwarzane przez rywali. Cała drużyna będzie się lepiej ustawiać i przesuwać, aby dusić niebezpieczeństwa w zarodku i ograniczać możliwości ataku przeciwnikom.

Nowy system odbierania piłki
Nowa mechanika odbierania piłki i nowe animacje pozwolą Ci lepiej odzyskiwać futbolówkę. Dzięki nowym wślizgom, nowym sposobom odbioru tradycyjnego i możliwości markowania gra w defensywie będzie skuteczniejsza i przyjemniejsza!

KONTROLA NAD ŚRODKIEM POLA
O wygranej lub porażce decyduje środek pola. W grze FIFA 16 linia pomocy ma ogromne znaczenie. Utrzymuj się przy piłce, cierpliwie konstruując koronkowe akcje lub z chirurgiczną precyzją posyłaj podania prostopadłe, aby przeprowadzić błyskawiczny atak.

Inteligentne przechwyty
Piłkarze będą przewidywać podania przeciwników i odcinać możliwe drogi zagrania piłki. Jednocześnie bardziej inteligentni koledzy z drużyny będą starali się urwać spod opieki rywala i szukać lepszych pozycji do przeprowadzenia ataku.

Przemyślane podania
Prawdziwa rewolucja w sposobie podawania piłki. FIFA 16 pozwoli Ci dokładne podawać pomiędzy piłkarzami przeciwnika, aby stwarzać groźne sytuacje. Dzięki nowej mechanice możesz wykorzystać precyzyjne, mocne podanie po ziemi prosto do nogi kolegi, nawet jeśli koło niego będzie kilku rywali.

CHWILE PIŁKARSKIEJ MAGII
Twórz więcej niesamowitych sytuacji, które zapadną Ci w pamięci. W grze FIFA 16 dostaniesz w swoje ręce cały arsenał zagrań niezbędnych do kreowania pokazowych akcji i rozbijania obrony przeciwnika.

Drybling bez dotykania piłki
Czasem brak kontaktu z piłką może być bardzo przydatny. Oderwij nogę od piłki, aby zyskać więcej czasu, zająć lepszą pozycję, wykonać zwód, czy obiec przeciwnika — tak jak to robi Messi, gdy jest w najwyższej formie. Ten nowy sposób dryblingu daje Ci niemal nieograniczone możliwości.

Dynamiczne dośrodkowania
Dośrodkuj dokładnie tak, jak chcesz! Dzięki bardziej realistycznemu systemowi dośrodkowań możesz celniej posyłać piłkę w pole karne. Atakujący zawodnicy będą nabiegać na piłkę i skuteczniej ją uderzać, co uczyni wrzutki za linię obrony dużo groźniejszymi.

Precyzyjne strzały
Uderzaj piłkę i wykańczaj akcje jak prawdziwy zawodowiec. Lepsze ułożenie stopy daje dużo większą różnorodność zagrań. Wyczuj miejsce kontaktu z piłką i dostosuj ustawienie zawodnika, aby zyskać większą kontrolę nad kierunkiem i siłą strzału.

Samouczek FIFA
Osiągnij pełnię swojego potencjału dzięki nowemu samouczkowi FIFA. Popraw swoją grę dzięki wyświetlanym na ekranie podpowiedziom kontekstowym, uzależnionym od Twojego poziomu umiejętności i sytuacji na boisku. Po opanowaniu podstaw podpowiedzi będą coraz bardziej zaawansowane i mogą się okazać przydatne nawet dla najbardziej wytrawnych graczy.

Kobiece reprezentacje narodowe
Kobiety SĄ W GRZE! Po raz pierwszy w historii serii FIFA możesz zagrać jedną z dwunastu kobiecych reprezentacji narodowych, dostępnych w trybach szybkiego meczu, turnieju dla jednego gracza oraz w meczach towarzyskich online.

Tagi: Piłka Nożna, Futbol, Football