Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Evgueni Galperine, Sacha Galperine - Radioactive (Original Motion Picture Soundtrack)

Flaga Polska 6 marca 2020, piątek
Arysta: Evgueni Galperine, Sacha Galperine
Wytwórnia: Sony
Filmowa

Milan Records zaprasza do wysłuchania albumu "Radioactive (Original Motion Picture Soundtrack)" – polski tytuł filmu "Skłodowska".
Młoda, ambitna Maria Skłodowska przybywa do Francji, by na słynnej Sorbonie podjąć studia, które są jej wielkim marzeniem, a już wkrótce przyniosą przełom nie tylko w życiu młodej kobiety, ale całego świata. Początki jednak są trudne. Nikt nie traktuje poważnie naukowych planów i teorii, które snuje młoda Maria. Mężczyźni zazdrośnie strzegą wstępu na najwyższe szczeble naukowej kariery. Jednak geniusz, upór i odwaga Skłodowskiej wkrótce zaczną kruszyć ten opór. A niezwykłe odkrycia, których dokona wraz z mężem Piotrem Curie przyniosą jej zasłużone miejsce w naukowym panteonie. W roli tytułowej zobaczymy Rosamund Pike.
Autorem muzyki do tego filmu są, mieszkający we Francji kompozytorzy muzyki filmowej Evgueni i Sacha Galperine. Urodzili się w Rosji i studiowali muzykę w Moskwie, ale w 1990 roku przeprowadzili się do Paryża. W 2012 roku zostali nominowani do nagrody Goya za muzykę do hiszpańskiego filmu sci- fi Eva.
Lista utworów:
1. Cure And Kill
2. Doom Town
3. Etincelle
4. If You Kiss Me I Won't Die
5. Les Adieux
6. Marie
7. Once Upon A Time
8. Science
9. The Lights Of Radium
10. The Nicest Days
11. The Nicest Days (Shorter Version)
12. The Nobel Prize