Informujemy, że serwis ten wykorzystuje pliki Cookie. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Wersja mobilna [przełącz]

Emma Mills - Na drugim końcu lata

Flaga Polska 27 kwietnia 2022, środa
Autor: Emma Mills
Wydawnictwo: Media Rodzina
Dla młodzieży

Ta książka poturbuje cię emocjonalnie, zafunduje ci czkawkę ze śmiechu i odwodnienie od łez. Czytasz na własną odpowiedzialność!
Siedemnastoletnia Sloane przenosi się z rodziną z Nowego Jorku na Florydę. Tam poznaje Verę - otwartą, pełną energii, zawsze otoczoną ludźmi gwiazdę mediów społecznościowych, oraz jej bliźniaka Gabe'a – zamkniętego i na pierwszy rzut oka nieco gburowatego. Okazuje się, ze zmarła matka Very i Gabe'a była malarką, a ostatni obraz, który namalowała dla najbliższych, został sprzedany i nie wiadomo, do kogo trafił. Sloane zaangażuje się w odzyskanie tego obrazu, a jego poszukiwanie da jej znacznie więcej, niż się spodziewała...
"Lekka, zabawna i pokrzepiająca opowieść o tym, co najważniejsze: przyjaźni, rodzinie i wspieraniu się nawzajem. Jako silna młoda kobieta i oddana przyjaciółka, Sloane zostanie w moim sercu na długo!"
Aleksandra Misior-Mroczkowska | @ksiazkowyfrik
"Sloane to dziewczyna-petarda! Oddałabym mniej istotny organ wewnętrzny za jej błyskotliwość, poczucie humoru, ogromny talent i pewność siebie. "
Marta Lis | @pannafox
"Pod płaszczykiem uroczej, zabawnej i kojącej historii o nastoletniej przyjaźni i szkolnych perypetiach kryje się próba pogodzenia ze stratą, trudne rodzinne relacje czy głęboko skryte, bolesne wspomnienia. "
Aleksandra Leśniak | @alex. andthebooks
"To książka, którą musisz zabrać ze sobą na plażę! Jest nie tylko przezabawna (hej, w końcu to Emma Mills!), ale także szalenie inteligentna. Tak jak Sloane, idealnie nieidealna główna bohaterka, która szuka swojego miejsca na świecie i którą pokochasz od pierwszych stron. "
Paulina Kukuła | @very. little. book. nerd
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.